INZERCIA | Každý človek má rôzne chute, ale sladkej dobrote odolá len málokto z nás. Jednou z najrozšírenejších a najobľúbenejších sladkých pochutín u nás sú určite tyčinky Ledové Kaštany. Teraz si môžete vychutnať novinky Ledové Kaštany Brandy a Ledové Kaštany Irish Cream!

Ledové Kaštany patria k tomu najlepšiemu, čo na slovenskom trhu sladkých pochutín môžeme nájsť. Táto tradičná značka sa vyrába už od roku 1966 a kombinácia lahodnej čokolády s kakaovoorieškovou náplňou si neustále získava viac a viac nových a hlavne spokojných zákazníkov. Ak patríte k milovníkom kvalitných sladkostí aj vy, určite si nenechajte ujsť dve horúce novinky, ktorými sú Ledové Kaštany Brandy a Ledové Kaštany Irish Cream.

Ledové Kaštany Brandy

Prvá z noviniek prináša jedinečné spojenie lahodnej čokolády a ovocnej chuti likéru z Francúzska. Brandy patrí medzi najpopulárnejšie alkoholické nápoje sveta. Je vyrábané z odrôd révy, ktorá postupne kvasí a dozrieva v sudoch po cherry. Táto skvelá novinka je naozaj vynikajúcim spestrením tradičných sladkých pochutín.

Ledové Kaštany Irish Cream

Druhou novinkou je príchuť Irish Cream, alebo ak chcete, írskeho likéru. Irish Cream je preslávený svojím jedinečným spojením niekoľkých príchutí, ako sú tradičná írska whisky, hustá smotana, výberová káva a sladký karamel. Chuť Irish Cream v spojení s obľúbenou čokoládou z dielne Ledové Kaštany sľubuje pre milovníkov sladkého ďalší skvelý kulinársky zážitok.

Obe tieto novinky pochádzajú z edície Ledové Kaštany Extra horké a pri ich kúpe by ste rozhodne nemali dlho váhať, nakoľko ide o limitovanú edíciu. Produkty Ledové Kaštany Brandy a Ledové Kaštany Irish Cream budú na trhu len obmedzený čas a ich cena by sa mala pohybovať na úrovni 0,55 eur. Určite si na tieto novinky nájdite čas, budete nadšení!

Foto: Pixabay.com