Ak patríte k pivným fajnšmekrom, táto správa vás zaručene poteší. Škótsky pivovar BrewDog sa chystá preraziť aj v hotelierstve a jeho prvým počinom bude vybudovanie pivného hotela. Vyrásť by mal už budúci rok v oblasti Aberdeenshire a ak existuje niečo ako „pivný orgazmus“, tu ho hostia zaručene zažijú.Hotel nebude len takým obyčajným dovolenkovým ubytovacím zariadením. Za všetko hovorí informácia, že v každej zo svojich 26-tich izieb bude mať inštalovaný výčap a okrem toho ešte aj slušný výber fľaškových pív v špeciálnej chladničke. No čo viac si milovníci piva môžu želať?

Pivovar BrewDog založili nadšenci James Watt a Martin Dickie a preslávili ho výrobou pív s vysokým obsahom alkoholu. Pivo The End of History napríklad obsahovalo alkoholu až 55 percent a limitovaný počet fliaš sa predával v extravagantnom obale. Keď hovoríme „extravagantnom“, myslíme to doslova – nalievať si pivo z fľaše ukrytej v mŕtvej veveričke je totiž predsa len viac ako neštandardné…

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj/Foto: brewdog.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.