Milovanie v tínedžerskom veku, to je veru ošemetná vec. Najmä v zime… auto v nedohľadne, vodičák možno tiež…Typický problém – máte s kým, máte kedy, ale nie je kde. Ešte aj frajerku ste si našli takú, že na se* potrebuje vysvätený flek, lebo rajskú záhradu len tak ľahko neuvidíte. A tak splietate plány ako čo. Číhate, ktorý kamarát má kedy voľný byt. Nasľubujete mu, že s vami príde toľko žien, koľko ani v reverse gangbang videu nevidel. Odprisaháte ,,neboj, na tvojej posteli sa určite nič diať nebude,” a hneď, ako sa zatvoria dvere, je to presne tá, na ktorú si ľahnete.

giphy

Potom, keď už je po všetkom, kamarát pri kontrole izby šalie, čo za biely fľak je na plachte. Snažíte sa ho presvedčiť, že cez okno priletel holub a vykadil sa mu priamo na lôžko. Áno, v -20 stupňových mrazoch.

Cez leto je situácia o dosť lepšia, teda, kým neprší. Stačí ísť do lesa a už sa môžete venovať bujarým radovánkam. Akurát, že prídete domov, idete na malú potrebu a z trenírok vytriasate toľko ihličia, že sa divíte, či ste náhodou nedali jedličku do bútľaviny.

giphy (1)

Ďalšou vychytávkou je takzvaný dedinský diskotékový se*. Poznáte to, prídete tam za vstupné, čo by ani vo veľkomeste nepýtali, hrajú pesničky z roku nula, aj to sme pridali ešte jedno storočie, a sparnú atmosféru dotvárajú podgurážení štamgasti, ktorí lemujú sálu.

V tom ju zbadáte, síce nie je veľmi pekná, ale vám stačí pár poldeci a ste v pohode, že by vám ani transvestita nevadil. Hodíte po nej očkom, usmeje sa. Idete hodiť ďalšieho panáka. Už vám vôbec neprekáža, že jej nejaký ten zúbok chýba. Tancujete v rytme žijeme len raz práve tu a práve teraz a vy vycítite, že konečne nastala tá chvíľa zobrať ju von. Moment, kedy viete, že máte dosť vypité na to, aby ste do toho šli, ale stále nie toľko, aby sa vám nepostavil.

giphy (2)

Tak sa predriete cez upotený dav plný dievčat v neónových tričkách a chlapcov, ktorí sa ich snažia nenápadne obchytkávať, niekam, kde nie je živej duše a keby aj bolo, tak vám to je jedno.

Rozbalíte si ju sťa narodeninový darček a v tom zistíte, že má v týchto letných horúčavách na sebe zateplené legíny. Vtedy to príde, ovalí vás zápach, že začnete premýšľať, či medzičasom stihli neďaleko postaviť fabriku na sardinkové konzervy, ktorá explodovala. Dopne vám, že všetko nie je s kostolným poriadkom a začnete sa vyhovárať: ,,Doma som nechal 5-ročnú sestru s jadrovou hlavicou a urgentne idem zabrániť apokalypse”.

giphy (3)

Inak nevieme, akú polohu kto z vás preferuje, ale my máme najradšej hokejový blafák. Čo to je? No normálne, nenormálne súložíte so ženou odzadu. Ona na štyroch a keď už cítite, že budete, napľujete jej na chrbát. Vtedy sa otočí, že už všetko bolo, dá vám romantickú pusu a vy odrazu prásk, zásah na tvár, Bondra skóruje 4:3 nad Rusmi.

Autor: Lukas K / Manmagazin.sk | Foto: giphy.com, gestalten.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K.
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.