Už zas to vaša partnerka dostala. Okamžite vás prejde nálada. Znovu z nej bude podráždená, náladová, ubolená fúria a hlavne nebude se*. Avšak to, že je jazda na červenú zakázaná na ceste neznamená, že aj v posteli. Ak nemáte vyslovene hrôzu z krvi a pri pohľade na ňu neodpadávate, choďte do toho.Podľa lekárov neexistuje žiaden dôvod, prečo by si mali ženy počas svojich dní odoprieť se*. Je jasné, že v tomto období sú precitlivenejšie, cítia sa občas neisto a nečisto a vtedy sa môže stať, že o intímne hrátky nebudú mať záujem. Avšak ženy si na svoj každomesačný údel už zvykli, a preto si počas tohto obdobia vedia predstaviť se* skôr než muži.

Tej “kvapky” krvi sa nebojte. Je dosť možné, že v zápale vášne si ju vôbec nevšimnete, respektíve až úplne na konci, keď sa pôjdete umyť. Ak partnerke nevadí jazda na červenú, určite vyberie vhodný deň, kedy už krvácanie nebude také silné a zážitok bude o to lepší. Odporúčame však strčiť partnerke pod zadok uterák, keby náhodou. Nezabudnite si dopriať predohru, nech to poriadne iskrí a až tesne pred „tým“ jej stiahnite nohavičky.

Se* cez menzes je veľmi intímnou záležitosťou. Ide o dôverný akt, ktorý vás môže ešte viac zblížiť. Okrem toho je to predsa len iný pocit a iný se*.

Mali by ste vedieť, že v dôsledku hormonálnych zmien má žena v tomto období zvýšené libido, môže zažiť omnoho viac rozkoše aj silnejší orgazmus. Netreba ani zabúdať na fakt, že pri se*e aj orgazme sa vyplavujú endorfíny, teda hormóny šťastia. Nakoľko majú účinky morfia, zmierňujú žene bolesť hlavy, brucha uvoľňujú od kŕčov. Preto použite svoju čarovnú paličku a vysloboďte ju z trápenia. :)

Pamätajte, že po milostnom akte si treba vždy spolu zabehnúť do sprchy a ak máte chuť, zopakujte si se*ík ešte raz. Veď v dnešnej dobe nám už voda tečie a nemusíme po ňu chodiť do studne. :D

PS: Milovanie zvyšuje imunitu človeka. A nielen vašej polovičky, ale aj tú vašu. Premilujte sa k zdraviu aj za krvavú cenu! :)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej & Miška
Motorky, dobré jedlo, knihy, zábava a cestovanie. Aj to sú veci ktoré spájajú túto dvojicu. Neboja sa povedať čo si skutočne myslia a priniesť zaujímavé ale aj zakázané témy. :)