Slovenský futbalový obranca Milan Škriniar je čoraz častejšie spájaný s odchodom zo svojho súčasného tímu Inter Miláno. Najviac sa hovorí o záujme španielskych tímov, ale teraz sa na rodáka zo Žiaru nad Hronom zameral anglický veľkoklub!Športový portál Tribuna prišiel s informáciou, že Slovák Milan Škriniar sa mal stať centrom záujmu londýnskej Chelsea. Zástupcovia anglického veľkoklubu už mali aj priletieť do Talianska, aby si pozreli nášho reprezentanta v akcii. Konkrétne ho chceli sledovať počas mestského derby Interu s AC, ktoré bolo na programe 4. marca, ale kvôli tragickej smrti futbalistu Davide Astoriho bol tento zápas, rovnako ako všetky ďalšie stretnutia talianskej najvyššej súťaže, odložený.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Skauti z tímu “The Blues” by si tak mali pozrieť Milana Škriniara v ligovom stretnutí proti SSC Neapol, ktoré je na programe v nedeľu 11. marca o 20:45. Web Tribuna hlási, že Inter Miláno požaduje za nášho obrancu minimálne 70 miliónov eur. Spolu so Škriniarom je v pozornosti Chelsea aj 23-ročný taliansky stopér Alessio Romagnoli z AC Miláno.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: Tribuna.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D