Správy o zdravotnom stave fenomenálneho jazdca F1 Michaela Schumachera prenikajú na verejnosť len sporadicky. Pripomeňme, že rodák z nemeckého Hürthu utrpel vážne zranenia hlavy ešte 29. decembra 2013 počas lyžovačky vo francúzskom stredisku Méribel. 159 dní bol v umelom spánku, neskôr absolvoval liečbu na rehabilitačnej klinike a následne sa vrátil k svojej rodine do domácej opatery. Jeho najbližší si neprajú, aby médiá informovali o zdravotnom stave 47-ročnej legendy.

Michael Schumacher

Šéf Ferrari Luca di Montezemolo, ktorý sa ešte vo februári vyjadril, že so “Schumim” to nevyzerá práve najlepšie, prišiel najnovšie s potešujúcou správou. Bývalý pretekár F1 vraj dobre reaguje na liečbu a časom sa možno zotaví úplne. “Mám veľkú radosť z toho, že začal reagovať,” povedal  68-ročný Talian a dodal: “Viem, aký je silný. Som si istý, že vďaka jeho vôli, ktorá bude rozhodujúca, sa napokon z tejto veľmi, veľmi náročnej situácie dostane.”

Michael Schumacher

V tomto videu si môžete famózneho “Schumiho” pripomenúť v časoch najväčšej slávy.

Zdroj: Šport.sk, YouTube.com  Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)