Hovorí sa, že karma je zdarma a v tomto prípade to platí na sto percent! Pred pár týždňami sa totiž péčková hviezdička Mia Khalifa nelichotivo vyjadrila na margo wrestlerskej organizácie WWE a ako to už v živote býva – po smiechu prichádza plač!

Celé sa to začalo ešte koncom minulého roka, kedy sa rodáčka z Libanonu obula do najväčšej wrestlingovej organizácie WWE. Po tom, ako sa herečka dozvedela o plánovanom prestupe bývalej hviezdy zmiešaných bojových umení Ronde Rousey do spomínanej WWE, vyjadrila na sociálnej sieti svoj názor: „Wrestling nie je skutočný šport a Ronda, ty si tým kompletne zakopeš kariéru.“ 

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Slová péčkovej dračice na internete zarezonovali a vyvolali búrlivé reakcie. Fanúšikovia začali preto Miu vyzývať, aby si tento šport vyskúšala, pričom sa k nim pridala aj wrestlerka Thunder Rosa. 24-ročná hviezdička sa teda rozhodla Thunderinu ponuku prijať a wrestling si užiť na vlastnej koži. Dievčatá si spoločne vyskúšali zopár základných chvatov a pádov, no po priamom údere do prsníka sa Mia zrútila k zemi so slzami v očiach!

Mia Khalifa

Mia Khalifa – Wrestling

Thunder Rosa

Zdroj/Foto: YouTube