Kedysi najsledovanejšia po*nohviezda stránok s obsahom pre dospelých sa pred niekoľkými dňami zúčastnila podcastu bývalého najúspešnejšieho cyklistu Lanca Armstronga. Prezradila mu, kvôli čomu začala i skončila s kariérou v lukratívnom filmovom priemysle.Lance Amrstrong a Mia Khalifa sú údajne v bežnom živote dobrými kamarátmi. Navyše ich oboch spája niekoľko zlých rozhodnutí, ktoré sa s nimi budú ťahať už asi navždy. To bolo hlavným dôvodom, prečo sa kráska z Libanonu v Amrstrongovom podcaste nebála otvorene hovoriť  o tajomstvách svojej kariéry v po*ne.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Khalifa, ktorá bola v krátkom čase svojho pôsobenia najpopulárnejšou herečkou filmov pre dospelých, priznala, že sa dala na nakrúcanie kvôli túžbe uvolniť sa a rebelovať. Avšak hneď, ako začala jej hviezda stúpať, uvedomila si, že z toho musí čo najskôr vypadnúť.

V rozhovore Mia tiež prezradila, že po tom, ako rapídne schudla a nechala si spraviť prsia, jej narástlo sebavedomie. Cítila sa preto atraktívnejšia a veľmi jej imponovalo, že sa mužom páči, chcú si ju nakrúcať a chcú s ňou mať se*. Napriek tomu tvrdí, že jej pocity boli zmesou viny a hanby. “Nič z toho by ste nemali robiť, aby ste si zvýšili svoje sebavedomie,” uviedla Khalifa.

Brunetkin odchod z péčkového priemyslu ale nesúvisel len s jej pocitmi. Počas troch mesiacov, kedy sa tejto práci venovala, totiž nakrútila niekoľko videí, na ktorých má oblečený hijab. To pobúrilo príslušníkov skupiny ISIS natoľko, že sa jej začali vyhrážať zabitím. “Posielali mi moje fotky upravené vo photoshope tak, aby som sa nich bola popravená, a zastrašovali ma, že tak skončím aj ja.” Jej stratégia bola vtedy jednoznačná – neukázať strach, pretože to vraj oni chcú. “Snažila som sa správať, akoby ma to nezaujímalo, no po čase vás to dostane,” priznala.

Zdroj: maxim.com | Foto: Instagram, pixabay.com (ilustračné)

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.