Cristiano Ronaldo a Lionel Messi zhodou okolností dovolenkujú v rovnakom čase na rovnakom mieste. Oboch dovolenkujúcich futbalistov si všimol fanúšik Suli, ktorý sa chcel s oboma futbalovými hviezdami vyfotiť, ale podarilo sa mu to len pri jednom z nich.

Rivalita medzi futbalistami Cristianom Ronaldom a Lionelom Messim sa ťahá už niekoľko rokov a ich fanúšikovské tábory sa nenávidia. Veľmi tomu napomáha aj fakt, že Ronaldo háji farby Realu Madrid, zatiaľ čo Messi strávil celú svoju kariéru v Barcelone, odvekom rivalovi Realu. Častokrát je ich rivalita posudzovaná aj z osobného hľadiska, pretože každý z nich je úplne iný. Argentínčan Messi má povesť skromného sympatického človeka, naopak, Portugalčana Ronalda vníma široká verejnosť ako arogantného a namysleného egoistu.

Lionel Messi fanúšik jachta

Tento rok sa obaja rivali rozhodli stráviť chvíle voľna na Ibize a oboch si všimol fanúšik Suli, ktorý taktiež dovolenkoval na tom istom mieste. Suli je verným fanúšikom klubu Atlético Madrid, čo je rival obzvlášť Realu, ale aj Barcelony. Mladík však dokáže oceniť genialitu oboch hráčov a pri tej jedinečnej zhode náhod, že dovolenkoval na rovnakom mieste ako tieto dve legendy, sa chcel s oboma vyfotiť. Messiho zbadal na jeho jachte, a tak sa rozhodol k nemu preplávať viac než kilometer a pozdraviť ho. Messi mladého fanúšika následne pozval na jachtu, ponúkol ho džúsom a ochotne sa s ním porozprával a vyfotil.

Lionel Messi fanúšik jachta
Fanúšik Suli s Leom Messim na Argentínčanovej jachte.

Na druhej strane sa Ronaldo zase raz prejavil ako arogantný pajác. Spomínaný fanúšik Suli ho zbadal na jednej z miestnych diskoték, ale okolo Ronalda bolo tak veľa ochrankárov, že nemal šancu sa k 31-ročnému futbalistovi vôbec dostať. Ten navyše s chladnou hlavou ignoroval Suliho žiadosť o spoločnú fotku či autogram.

Lionel Messi fanúšik jachta

Cristiano Ronaldo aj Leo Messi sú famóznymi hráčmi futbalu, to im nikto nemôže uprieť, ale zdá sa, že len jeden z dvojice rivalov sa vie aj pekne správať k fanúšikom.

Foto: Facebook.com, Instagram.com, Tumblr.com, Twitter.com