Megan Fox má už dnes tri deti a vidieť ju polonahú je veľmi neobvyklé. Preto naozaj prekvapila, keď zverejnila intímny záber v prádielku, na ktorom nie je sama. Čo tam robí s Ronaldom?

Megan Fox začala svoju filmovú kariéru v roku 2001 s iba menšími rolami. Všimli si ju však viacerí producenti, a tak potom zahviezdila ako herečka v roku 2007, keď sa objavila vo filme Transformers. Dnes má už tri deti, 32 rokov a skôr ako natáčaniu filmov sa venuje rodine, i keď sa ešte stále objavuje vo viacerých snímkach.

Najnovšie si však na svojom Instagrame zaspomínala na fotenie z roku 2011, na ktorom je iba v podprsenke. Lenže na fotke nie je sama. Pózuje telo na telo so známym futbalistom Cristianom Ronaldom.

Vtipnej Megan to nedalo a k záberu napísala: „Táto fotka je úplne reálna, pamätám si, že som na nej pózovala. Len si nespomínam na to, že by ma objímal Cristiano, a to mi príde ako niečo, na čo by človek nikdy nezabudol…“ Spoločnosť, ktorá teda fotografiu zverejnila, dala pravdepodobne dokopy dve snímky a vytvorila tento záber vo Photoshope. Každopádne, Megan vyzerá na snímke super!

Intímny záber nájdete –TU–

Foto: Instagram/MeganFox