Na slovenskej šoubiznisovej scéne to začína naozaj vrieť. Známy spevák Martin Jakubec sa totiž nedávno rozhodol vyzvať najúspešnejšieho slovenského rapera Rytmusa do boxerského ringu. Potom, čo ho raper ignoroval, Jakubec sa do neho pustil ostrejšími vyjadreniami na sociálnych sieťach. A Paťo sa rozhodol konečne zareagovať!

Počas živého vysielania na jeho instagramovom profile ho totiž fanúšikovia zavalili otázkami a poznámkami smerom k Martinovi Jakubcovi, jeho urážkam voči Patrikovi a samotnej boxerskej výzve. Rytmus sa po chvíli predsa len rozhodol povedať, čo si o tom celom myslí a presne tak, ako ho poznáme. Tvrdými slovami, či urážkami vôbec nešetril, a Jakubcova odpoveď na seba nenechala dlho čakať.

Rytmus naložil Jakubcovi

Martin Jakubec sa na to rozhodol samozrejme o pár hodín neskôr zareagovať v samostatnom príspevku. Opäť použil aj vtipnú koláž, na ktorej je spolu s Rytmusom v boxerskom ringu. Okrem iného mu radí, aby si z neho alebo z petržalského rapera Molocha vzal príklad a začal tvoriť srdcom. V komentároch už Jakubca dokonca fanúšikovia vyzývajú, aby naložil raperovi v skladbe. Uvidíme, ako ďaleko ešte známy spevák zájde, a či dokážete vyprovokovať Rytmusa k ďalšej reakcii.

Foto|Video: Instagram/MartinJakubec, Instagram/Rytmusking, Streamable.com