Zdá sa, že situácia okolo obranného piliera reprezentačného výberu Slovenska a popredného klubu Premier League FC Liverpool sa pomaly rozmotáva. Niekoľko týždňov sme totiž počúvali informácie, ktoré čoraz častejšie posúvali Škrtela preč z Anglicka. Teraz sa pritom zdá, že tieto neboli vôbec nepravdivé. Podľa portálu turkish-football.com, ktorý sa odvoláva na periodikum Fanatik, by mal Škrteľ prestúpiť do tureckého veľkoklubu Fenerbachce Istanbul: „Rokovania medzi Liverpoolom a Fenerbachce prebiehajú už asi tri týždne. Musíme doladiť ešte nejaké detaily, avšak musím povedať, že Martinov prestup do Turecka vyzerá sľubne,“ vyjadril sa Škrtelov agent, Karol Csontó, pre Turkish-football.com.

A ako vidí celú situáciu samotný 31-ročný rodák z Handlovej?:„Na mojej pozícii v Liverpoole sa zatiaľ nič nemení, aj keď prebiehajú viaceré rokovania, stále som súčasťou anglického celku. A čo poviem na Fenerbachce? Nuž, je to jeden z najsilnejších a najväčších klubov v Turecku, ktorý si kladie vysoké ciele aj v Lige majstrov. Budem klamať, ak poviem, že som s jeho zástupcami nerokoval, avšak Fenerbachce nebol jediným tímom, ktorý má o mňa záujem,“ nechal sa Škrtel počuť v Bratislave.

O skúseného slovenského zadáka má záujem údajne viacero popredných európskych veľkoklubov, chýbať medzi nimi nemá ani AS Rím, VfL Wolfsburg, ale aj viacero klubov z Ázie, prevažne však z Číny.

Foto: Anfieldnation.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.