V poslednom období sledujem taký veľmi zvláštny trend, kedy sa mladé žabky dávajú dokopy so starými debilmi. No a po roku či po dvoch ich stretávam smutné, utrápené a zúbožené. Vtedy mi vždy napadne len jedna a tá istá vec: Chlapi, čo vám už načisto je*e?Hneď v úvode chcem upozorniť na to, že tento článok nie je o vekových rozdieloch v dospelých vzťahoch. Verím tomu, že v určitom veku už na tom, kto má koľko rokov, nezáleží. Rozhodne to NIE JE o 50-ročných chlapoch, čo majú 40-ky či 35-ky, a ani o 30-ročných, čo majú 25-ky. Toto JE o chlapoch, ktorí majú tridsiatku dávno za sebou, ale ťahajú sa do vážneho vzťahu s násťročnými dievčatkami!

Začnime pekne po poriadku. Cicuška má 18 alebo 19 (častokrát aj menej!) a chlapci v jej veku sú pre ňu trápni. Lebo sa len flákajú, jazdia na starých hrdzavých polorozpadnutých autách, ožierajú sa, ide im len o TO jedno a nijako sa tým netaja. Zrazu však príde ON. Je milý, pozorný, nemá priblblé poznámky a trápny detinský humor ako tí hulváti, jej rovestníci. Má len jednu chybu – je starší o 15 či 20 rokov. Ale veď to nevadí, veď to je moderné a ona je predsa len vyspelejšia ako ostatné v jej veku. Medzi nami, sranda, ako si to všetky o sebe myslia, že? :D

osemnásť či devätnásť a dokonca ani dvadsaťročná baba nemá a nemôže mať šajnu o tom, čo o živote vie, čo chce a kým by vlastne mala a chcela byť

Prejde pár mesiacov, šukávajú spolu u neho doma, v aute alebo na hoteloch, rozváža ju kadetade. Ona je šťastná, lebo vidí, že ON nie je trápne “decko”, ktoré za ňou príde na 500-eurovom aute a pozve ju na kávu. ON príde na niečom drahšom, imidžovejšom a pozve ju rovno na večeru či na výletíky do iného mesta. Cicke sa to páči, dáva jej to pocit dospelej ženy. A tak sa uňho udomácňuje čoraz viac, až sa k nemu nasťahuje. Prejde rok alebo dva a celá idylka je v péčku. No prečo asi?

Miesto toho, aby hľadala samú seba a nachádzala odpovede na tieto otázky, trčí v nezmyslenom vzťahu so starým chrenom, ktorému pomaly ťahá na 40

Pretože osemnásť či devätnásť a dokonca ani dvadsaťročná baba nemá a nemôže mať šajnu o tom, čo o živote vie, čo chce a kým by vlastne mala a chcela byť, Miesto toho, aby hľadala samú seba a nachádzala odpovede na tieto otázky, trčí v nezmyslenom vzťahu so starým chrenom, ktorému pomaly ťahá na 40 a hoci sa tvári strašne v pohode a strašne mlado, je na ňom vidieť, že je buď zaseknutý v minulosti, alebo mu už tikajú biologické hodiny. Vzniká začarovaný kruh, kedy chlap chce od baby, aby bola dospelou ženou a ona od neho, aby jej doprial trošku voľnosti, zábavy a tak ďalej. On zaspáva s myšlienkami na to, že musia zaplatiť to a hento, a ona, čo by jej povedal, keby išla v sobotu na diskotéku.

Nie, v tomto príbehu nie je zlou ona, Vinníkom je ten starý somár, ktorý vzal mladej krásnej babe mladosť

Vzťah stojí za kkt, láska je v péčku a zostali len bežné problémy života, ktoré cicka nechce znášať, pretože by od života rada niečo viac. Nemá však od neho kam ísť, lebo vrátiť sa k rodičom nechce, sama bývanie neutiahne, a tak len čaká, či sa náhodou aj niektorá z jej kamošiek nerozíde s frajerom, aby išli bývať spolu. Nie, v tomto príbehu nie je zlou ona. Mladí ľudia by mali mať slobodu, majú mať právo hľadať samých seba a nemali by byť hneď po škole zväzovaný nejakým pseudovzťahom, ktorého hlavným nosným bodom je platenie stravy a bývania. Vinníkom je ten starý somár, ktorý vzal mladej krásnej babe mladosť. Somár, ktorý sa tvári, že má dvadsať, ale jeho rovesníci sú už dávno niekde inde. Chlapi, preboha, spamätajte sa a nečakajte od mladých báb, aby boli hneď dospelé!

keď muž randí s výrazne mladšou babou alebo ženou, nevyhľadáva jej mladosť, ale svoju vlastnú

Hovorí sa, že keď muž randí s výrazne mladšou babou alebo ženou, nevyhľadáva jej mladosť, ale svoju vlastnú. Rozumiem tomu. Niektorí sa vybúrili v mladosti (dokonca aj viac, než bolo nutné:D), ale iní si to poriadne neužili a chcú to dobehnúť. To je v poriadku, dobiehajte svoje stratené roky aj celý život, ale nesťahujte si k sebe takéto mladé žabky, nelanárte ich na vážne vzťahy a nechcite od nich, aby boli dospelé na druhý deň po maturite. Vyvážajte ich, se*ujte s nimi, berte ich na výletíky, ale nespútavajte ich. Keď vidím tie krásne mladé baby zviazané vo vzťahoch s takýmito debilmi, je mi ich strašne, strašne ľúto. Ony to nemali ako vedieť, ale (možno) vy ste boli tým starým somárom, ktorý mal vedieť, že je to ešte len dievčatko. To, že cicka je*áva od trinástich, ju ženou nerobí! Snažte sa prísť na to skôr, než bude neskoro. Ušetríte tým trápenie sebe aj jej.

P.S. Odkaz pre hejterov – šetrite si dych, chlapci. Tento článok písal stroskotaný, zakomplexovaný jedinec, ktorý keď mal 4 roky, randil s najrajcovnejšou babou z celej škôlky, ale prebral mu ju starší chlap – Jožko, vtedy druhák na prvom stupni základnej školy. Odvtedy v sebe potláča nenávisť voči starším chlapom, čo balia mladé ženy! :D Prajem pekný deň a veľa se*uálnych zážitkov.

Foto: Depositphotos.com, Giphy.com