Poznáte ten deň blbec – šéf vás naštval, obliali ste sa kávou, vonku prší, frajerka volala, že už to dostala a v sobotu príde na obed aj jej mamička. Je úplne pochopiteľné, že máte chuť niečo nakopnúť. Nemusíte. Teraz už stačí vybehnúť von z kancelárie a uvoľniť sa. Proste si ho len vonku na ulici dobre vyhoníte.Hot Octopussy je spoločnosť, ktorá vyrába erotické hračky pre dospelých. Teraz sa rozhodla zlepšiť každodenný život mužov, aby cez deň nepodľahli stresu a aby sa mali kde uvoľniť a vyventilovať. Začala teda niektoré telefónne búdky, ktoré sa dnes už veľmi nepoužívajú, premieňať na akési masturbačné kabínky. Pre zachovanie intimity sú búdky oddelené čiernym závesom a nepriehľadnými stenami. Okrem toho sú vybavené stoličkou, hygienickými vreckovkami, ale hlavne internetom pre lepšiu fantáziu.

Tieto vynálezy s názvom GuyFi sa, bohužiaľ, momentálne nachádzajú len v New Yorku. Postupne by sa mali objaviť aj v iných mestách Spojených štátov a tiež v Londýne. Možno sa na koniec dostanú aj k nám, ktovie. Len v prvý deň, kedy bola kabínka sprístupnená, ju navštívilo cez 100 mužov.

PS: Úprimne ľutujeme človeka, ktorý chodí upratovať tieto miesta činu. :D

GuyFIZdroj: Nydailynews.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej & Miška
Motorky, dobré jedlo, knihy, zábava a cestovanie. Aj to sú veci ktoré spájajú túto dvojicu. Neboja sa povedať čo si skutočne myslia a priniesť zaujímavé ale aj zakázané témy. :)