Už ste sa niekedy ocitli vedľa krásnej ženy, ale nenašli ste v sebe dostatok odvahy osloviť ju? Ak ste ju aj oslovili, nastal trápny moment a vy ste nevedeli ako ďalej? Vidíte, že vašu správu prečítala, ale neodpisuje vám? Všetky tieto situácie sa stanú minulosťou, a to vďaka Becomme!

Becomme je mobilná aplikácia, ktorá si za úlohu kladie jediné – zjednodušiť chlapom zoznamovanie sa a komunikáciu so ženami! Zoznamovanie s dievćatami totiž nemusí byť jednoduché. Ak patríte medzi hanblivejšie typy a navyše vám pripadá nehumánne naliať do svojej obete liter borovičky, máte problém. Tak či onak nezúfajte, nie ste v tom sám. Niektorí chlapi skrátka zo začiatku potrebujú trocha nakopnúť a práve pre tých tu máme tip na vymakanú apku Becomme.

jj

Aplikácia vám ponúkne vyše 700 rôznym možností, ako dievčinu osloviť a, samozrejme, aj tipy, ako v rozhovore pokračovať. Máte k dispozícií vyše 100 otázok, ktoré môžete použiť kedykoľvek počas rozhovoru, aby bol zaujímavý a nikdy neostal stáť na mŕtvom bode. Sú tu desiatky článkov, ktoré vám dajú teoretické vedomosti k tomu, aby vaše rozhovory a stretnutia dopadli úspešne.

sexy-žena

Prečítajte si tiež:
Ženy začínajú mať letnú ruju. Vyberte sa ich loviť, na internet!

 

Samotní autori síce uvádzajú, že na začiatok nechceli aplikáciu zbytočne prepchať, no napriek tomu tam už teraz nájdete množstvo užitočných tipov, s ktorými môžete pracovať. Navyše obsah nebol zatiaľ nikde verejne publikovaný, a teda čím skôr si apku stiahnete, tým budete originálnejší. Tú najlepšiu správu sme si však nechali nakoniec. Celá aplikácia je bezplatná a stiahnuť si ju môžete tu:

Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.hss.becomme

iOS:

https://itunes.apple.com/cz/app/id1037898364

Zdroj/Foto: akozbalit.sk, gettycritics.com