Väčšina mužov vie, že niekoľko pohárikov alkoholu môže pomôcť zmierniť strach pred oslovením peknej ženy. Alkohol z vás spraví nebojácneho, vtipného a krajšieho muža. Čo sa ale stane, keď sa dostanete za hranicu? Nie je oveľa viac horších pocitov, ako mať pripravené krásne dievča, ale váš penis je príliš opitý! 

Čo je to opitý penis?

Poďme sa pozrieť na to, ako by sa dal opitý penis charakterizovať a či ste to už niekedy zažili. Typický opitý penis sa vyznačuje týmito tromi bodmi:

1) Pili ste už toľko, že nemôžete udržať erekciu.
2) Aj keď náhodou máte erekciu, vyvrcholenie neprichádza.
3) Ak máte erektilnú dysfunkciu od pitia príliš mnohokrát a príliš často.

Účinky alkoholu na penis

Ako sme sa na hodinách chémie učili, alkohol má vplyvy na centrálny nervový systém tým, že spomaľuje funkciu mozgu, dýchanie a pulz. To znamená, že počas typickej erekcie sa do penisu dostáva viac krvi, ako prúdi von a tým sa zväčšuje, avšak alkohol rozširuje cievy v tele, v dôsledku čoho krv odteká z penisu rýchlejšie. To znamená, že síce môžete dosiahnuť určitý stupeň tvrdosti, ale nie taký ako v triezvom stave.

Koľko nápojov je teda v poriadku?

Podľa amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) mierne pitie je v poriadku a dokonca môže zvýšiť váš výkon. Výsledky ukázali, že u mužov by nemala dávka alkoholu presiahnuť dva poháriky a u žien jeden. Ide o to, že pečeň stíha filtrovať len určité množstvo alkoholu a z ostatného sa stávajú pre telo toxíny.

alcohol

Existuje riešenie na opitý penis?

Po dlhom výskume sa prišlo na to, že najlepším spôsobom, ako sa vyvarovať tomuto problému, je piť menej…  Ale pre človeka, ktorý miluje zábavu a hýrenie do neskorých nočných hodín, je takáto rada zbytočná.  U nás v redakcii ManMagazin.sk sme zvolili inú variantu a to takú, že sme začali baliť ešte krajšie baby. A kto má pár eur navyše, môže skúsiť zázračné tabletky na zvýšenie výkonu, čo sa doporučuje ale len vo veľmi vážnych prípadoch (fakt pekná baba).

Zdroj: our4.org/whiskey-dick

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter M.
Flegmatický pohoďák, ktorý je pre každú srandu a nikdy neskazí žiadnu zábavu. Obľubuje kvalitné pivo, nepohrdne pozvaním na koncert, sleduje dianie v športe a novinky v technike. Rád píše články, ktoré pobavia a niekedy aj poučia.