Priemerná dĺžka penisu je okolo 12 až 13 cm. Ak je vaša pýcha ešte väčšia, zrejme máte u žien pomerne veľký úspech. Čo však majú robiť muži, ktorí neboli až tak „obdarení“?Rozhodne by ste sa nemali utešovať známym príslovím, že „aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo“. Dĺžka penisu je totiž naozaj dôležitá a dlhší alebo hrubší penis pomôže žene dosiahnuť orgazmus oveľa intenzívnejší, ako je tomu pri „menšej“ mužskej pýche. Môže za to anatómia vagíny, ktorá je bohato inervovaná na miestach, kde obvykle krátky úd nedosiahne.

Na predĺženie penisu pamätala už Kamasútra

Určite poznáte známu indickú knihu lásky, ktorá obsahuje viac ako 80 polôh pre intenzívny milostný život. Okrem tohto významu sa časť knihy venovala aj rôznych sexuálnym pomôckam a tiež elixírom, ktoré mali zvýšiť libido u mužov aj žien a, samozrejme, dosiahnuť oveľa kvalitnejší orgazmus.

Už ľudia pred viac ako 2 tisíckami rokov vedeli, že dĺžka penisu je pre milostný vzťah dôležitá. Ak nejaký muž v tomto „kritériu“ zaostával, hľadalo sa alternatívne riešenie. Dodnes sú známe rôzne bylinky alebo čaje, ktoré majú za úlohu pomôcť lepšiemu prekrveniu pohlavného údu a tým zväčšiť jeho veľkosť. Kamasútra tiež radila mužom používať rôzne umelé násady, ktorými by sebe aj partnerke privodili lepší milostný zážitok.

dvojica

Cvičenie a masáže

Viacero kníh a publikácií hovorí, že zväčšenie penisu je možné aj pomocou rôznych druhov cvičení alebo masáží. V tomto prípade sú známe najmä dve cvičenia, a to naťahovanie penisu a dojenie penisu, tzv. masáž jelqing. V oboch prípadoch je nutné vykonávať cvičenia dlhodobo a výsledný účinok môže byť u každého muža individuálny.

Naťahovanie sa vykonáva v stave úplnej erekcie a spočíva v uchopení penisu hneď za žaluďom. Penis mierne natiahnite a skúste ho aspoň 10 až 15 sekúnd držať v natiahnutom stave. Dojenie sa naopak vykonáva len v stave polovičnej erekcie a najlepšie s lubrikačným gélom.

Technika je jednoduchá – uchopte penis pri koreni pomocou palca a ukazováka, z ktorých spravíte kruh, a snažte sa jemne akoby dojiť penis s cieľom naťahovať ho po celej dĺžke jedným pohybom. Keď prídete na koniec, postup zopakujte. Tak v prvom, ako aj v druhom prípade, postupujte maximálne opatrne a hneď, ako zacítite bolesť, s cvičením prestaňte.

pen1

Tabletky

Moderná doba prináša riešenia, ktoré vyzerajú na prvý pohľad jednoducho a lákavo. Takýmto riešením sú aj tabletky na zväčšenie penisu. Tu by sme odporúčali dávať si naozaj dobrý pozor, pretože ak budete kupovať a hltať všetky tabletky, určite si neprivodíte zväčšenie penisu, ale skôr problémy so žalúdkom a tráviacim systémom.

Nepodľahnite rôznym mýtom a klebetám – skutočne účinné tabletky, ktoré môžu pomôcť dosiahnuť väčší a pevnejší penis počas erekcie sú naozaj len na lekársky predpis. Odporúčame si naštudovať niečo napríklad o Viagre a jej účinkoch, prípadne aj týchto 18 najväčších faktov o penise. Voľne dostupné alternatívy sú založené na prírodných látkach, ktoré môžu mať nejaký účinok, ale zázraky nečakajte.

pen66

Čo teda zaberie na 100 %? Jedine chirurgický zákrok

Ak nechcete svoj penis zväčšiť len opticky, napríklad vákuovou pumpou, jediným reálnym riešením s okamžitými výsledkami je chirurgické zväčšenie. Platí to rovnako, ako aj v prípade zväčšenia pŕs – opticky na takéto zväčšenie existuje veľa trikov, ale naozajstný výsledok zabezpečí len plastická operácia.

V súčasnej dobe sa využíva najviac zväčšenie penisu kyselinou hyalurónovou pomocou látky Crystal Body, aká sa používa aj v prípade zväčšenia poprsia. Alternatívou sú lipofiling a liposukcia. V minulosti obľúbenou, no dnes už menej používanou technikou, je predĺženie úponov pri koreni, čím si môžete dať penis zväčšiť až o 2 cm. Takýto zákrok je však do budúcnosti spojený s častými komplikáciami.

Ak však máte naozaj malý pohlavný úd, rozhodne nemusíte na túto situáciu hneď rezignovať. Využite všetko, čo ponúkajú moderná medicína aj tradičné postupy a uvidíte, že výsledok poteší nielen vás, ale najmä vašu partnerku!

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Pišta Arnoš
Náš redakčný guru pre všetky komerčné správy a reklamné zdelenia. Upozorňujeme čitateľov, že jeho články môžu mať inzertný charakter.