Z týchto záberov behá mráz po chrbte. Na slovenských cestách sa pred pár hodinami udiala skutočne desivá dopravná nehoda, kedy kamión zdemoloval niekoľko áut na žilinskej križovatke!Skutočne vážna dopravná nehoda sa udiala vo večerných hodinách v stredu 24. januára 2018. Na jednom z hlavných dopravných ťahov v krajskom meste Žilina totiž vodič kamióna doslova zdemoloval polovicu križovatky. Jeden zo svedkov tejto desivej nehody sa pre televíziu Markíza vyjadril, že šofér nespal, bol úplne pri zmysloch a vyzeralo to tak, ako keby mal na aute niečo zablokované.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Je až neuveriteľné, že celá táto situácia sa zaobišla bez straty na životoch. Dokonca aj vodič červeného vozidla, ktoré bolo zdemolované nárazom kamióna a následne “dorazené” ďalším stojacim kamiónom, údajne z auta vystúpil po vlastných. V kamióne, ktorý zničil žilinskú križovatku, sedel za volantom 52-ročný Poliak a alkohol u neho zistený nebol.

Kamión zdemoloval križovatku v Žiline

Zdroj: Facebook, TV Markíza | Foto|Video: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D