Ak ste kedysi slintali nad plavčíčkami v červených plavkách z Baywatchu a ich dokonalými telami, teraz prišiel čas, aby umelé žienky z Ameriky vystriedala prirodzená krása zo Slovenska menom Martina Štetiarová!Po svete behá plno žien so sexy postavičkami, ktoré veľmi radi obdivujeme na sociálnych sieťach, kde sa to hemží ich obnaženými fotkami. Vedeli ste však, že pri pátraní najkrajšieho tela na svete, vôbec nemusíte chodiť za hranice nášho štátu, pretože takýmto titulom sa pýši práve dievčina zo Slovenska?

Presne tak, najkrajšie telo na svete má Martina Štetiarová, ktorá toto prestížne ocenenie získala minulý rok na World Super Model, ale aj na World Bikini Model – z oboch súťaží si odniesla tituly: Best Figure of the World 2014. Okrem toho je aj víťazkou iných rôznych súťaží krásy. Ak by vás zaujímalo viac informácií o Martinke, pozrite si náš rozhovor ManMagazin.sk GIRL: Martina Štetiarová, víťazka súťaže najkrajšie telo sveta, v rámci ktorého nájdete aj jej šteklivé fotečky.

Baywatch, ktorý sme naznačili v úvode, sme však nespomínali len tak pre nič za nič. Slovenská plavovláska si totiž vo svojom najnovšom videu strihla rolu plavčíčky a na pár minút sa vžila do role Pamely Anderson, ktorá všetkých navôkol ohurovala svojim sexeapelom, vrátane topiacich sa obetí. Teraz na tom bola rovnako aj Martinka a priznávame, že by sme sa veľmi radi ocitli v koži muža, ktorého statočne vylovila z útrob divokých vĺn. :P

Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bruno
Vtipálek, ktorý píše o všetkom možnom, čo zaujíma mladého muža. Jeho najväčšou parketou sú zábavné videjká, avšak občas sa dotkne aj nevyčerpateľnej studnice menom sex a vzťahy. Má rád módu, modernú hudbu a úplne najviac miluje Mickey Mousea. Čaká už len na svoju Minnie.