Veľký boxerský zápas medzi dvoma rapermi Marpom a Rytmusom sa nezadržateľne blíži. V pražskej O2 aréne sa 27. decembra odohrá divadlo, na ktoré sú zvedaví azda všetci fanúšikovia československého rapu. A nielen oni, veď na boxerský večer pod hlavičkou organizácie X fight nights sa predalo už viac ako 11 000 vstupeniek. A Marpo nedávno Rytmusa poriadne podpichol! 

V poslednom rozhovore sa Marpo obšírne vyjadril k nastávajúcemu zápasu. Skonštatoval, že čím viac sa duel blíži, tým menej ho už Rytmus provokuje. V minulosti sa totiž slovenský raper vyjadril, že trénuje s takými borcami, ktorí by Marpa zničili do 20 sekúnd. Ten mu to však nijakým spôsobom nevrátil a podobným “siláckym rečiam” sa radšej vyhýba. Pri nedávnom vzájomnom stretnutí žoči-voči si však Rytmus neodpustil výsmech za to, že Marpo počas toho žmurkol.

Český raper má už bohaté skúsenosti s bojovými športmi, keď pred pár rokmi robil profesionálne thajský box. Takéto veci však vôbec nerieši. O Rytmusovi sa v tejto súvislosti vyjadril, že to berie, ako keby bol Floyd Mayweather, ktorý počas tzv. “Staredownu” nikdy nežmurká. Marpa totiž podľa jeho slov zaujíma iba samotný zápas a nie “divadlo” okolo neho. Celý rozhovor si môžete pozrieť nižšie.

Marpo: Rozhovor o zápase s Rytmusom

Foto|Video: Instagram/McMarpo, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.