Český raper Marpo pred pár týždňami porazil vo veľkom boxerskom súboji slovenskú rapovú legendu Rytmusa. Tento zápas vypredal pražskú O2 arénu a tešil sa obrovskej pozornosti. A podľa posledných informácií sa zdá, že Marpo ešte rozhodne nekončí! 

Marpo nebol proti Rytmusovi favoritom len tak pre nič za nič. Už v mladom veku totiž trénoval thajský box, v ktorom nastúpil aj na 9 profesionálnych zápasov a z nich v šiestich triumfoval. Trikrát dokonca vďaka knockoutu. Jeho posledný zápas bol teda snahou o naštartovanie ďalšej kariéry v tejto sfére, čo potvrdzuje aj nedávne vyhlásenie promotéra XFN Petra Kareša na Instagrame.

Ten totiž v spoločnom príspevku s Marpom oznámil, že sa český raper a bojovník určite nechystá skončiť a plánuje ďalší zápas. Podľa svojich slov chce ešte väčšiu výzvu a ukázať , že aj napriek tomu, že už nie je najmladší, dokáže stále rozdávať rany. Na otázku ohľadom výzvy od Karlosa „Terminátora“ Vémolu, ktorý ho požiadal o spoločný zápas v hocijakom z bojových športov, Marpo odpovedal len „uvidíme“.  Fanúšikovia si však tento zápas dvoch rozhádaných kohútov veľmi želajú a sú zvedaví, ako to nakoniec dopadne.

Marpo návrat do ringu

https://www.instagram.com/p/BsfGcD4DkUY/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Karlos Vémola výzva Marpovi

Marpo vs. Rytmus zápas

Foto|Video: Instagram/Under_armourcz, Instagram/Petousek89, YouTube