Ďalšia časť relácie Extrémne premeny Slovensko je za nami. Hlavným hrdinom príbehu bol tentokrát Marián, rozhodnutý kompletne zmeniť svoj život. Jeho rodina sa však obávala toho, že svoj boj s nadváhou veľmi rýchlo vzdá, keďže sa o to pokúšal už niekoľkokrát, no jeho snaha vždy dopadla katastrofálne. 

Marián bol ako dvojročný chlapec adoptovaný a jeho rodičia mu dopriali všetko, po čom túžil. Stal sa z neho rozmaznaný chlap, ktorý ešte v 25-tich rokoch volal pri každom probléme svojej mame. Prejedaním sa mamičkiných dobrôt a dlhoročným vysedávaním za počítačom sa ,,vypracoval“ na váhu 165,5 kilogramov.

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Aj napriek prvotným vzdorom sa mu nakoniec podarilo nakopnúť sa. Mariánovou najväčšou motiváciou bola jeho snúbenica, ktorá ho neustále podporovala. Pri finálnom vážení sa tak objavil sympatický muž zážiaci 102 kilogramov. Za jeden rok teda tento mladík schudol neuveriteľných 64 kíl.

Marián začína nový život a rozhodne chce schudnúť minimálne ďalších desať kíl. My mu gratulujeme a držíme palce pri ďalšom zhadzovaní!

Kedysi

Bez_n_zvu35

Dnes

Foto: Facebook, Instagram