Dve rozdielne pohlavia, ale predsa nevie vyžiť jedno bez druhého. Ženy potrebujú k životu mužov, a naopak, muži zase ženy. Nebudeme si o sebe namýšľať, kto by nám predsa navaril, upratal a obšťastnil nás? Jedine ženy! Správny chlap si dá preto pri výbere ženy záležať a my sme sa rozhodli, že vám ponúkneme pár základných bodov, ktoré muži na ženách jednoducho zbožňujú. Toto by mohol byť zároveň aj manuál pre ženy, aby vedeli, ako si nás získať.:) 

Prsia

Čo by to bolo za muža, ktorý by nemiloval ženské prsia!? Dva optické kruhy, ktoré zhypnotizujú mužskú myseľ a predstavivosť. Niektorým mužom na veľkosti pŕs záleží a sú zaťažení buď na veľké prsia, alebo na menšie. Pravdupovediac, väčšine z nás je to jedno, hlavne, že žena prsia má a my sa s nimi môžeme hrať.

Sexy bielizeň

Ak chce byť žena pre muža neodolateľná a potešiť ho, rozhodne by si mala obliecť sexy bielizeň. Korzet, čipkované nohavičky, tangá, sexy košieľka. Toto všetko nás obmäkčí. Milujeme pohľad na zvodné sexy prádielko na ženských krivkách.

Keď dá žena mužovi priestor

Chlapi si radi spoločne vybehnú na pivko či pozrú futbal. Preto by nemala byť pani domáca sebecká a vydržiavať si svojho muža iba doma, prípadne ho nútiť pozerať novú časť Búrlivého vína. Verte, to muži naozaj nemusia. Chcú mať svoj priestor, svoju slobodu a v konečnom dôsledku sa to ženám vráti. Takúto priepustku totiž muž príjme tak, že si svoju ženu bude viac vážiť a ešte ju aj poteší nejakým tým číslom v posteli.:)

Šikovné ruky

Niet nad krehké ženské ručičky v kuchyni, v upratovaní, ale aj v posteli, ktoré dokážu s mužmi urobiť zázraky a priviesť ich do vytrženia.

Intelekt

Muži nemajú radi hlúpe sliepky. Majú radi inteligentné ženy, ktoré sa vedia v spoločnosti správať na úrovni. Navyše pre mužov sú tieto ženy neuveriteľne sexy a príťažlivé.

Vysoké podpätky

Sexy doplnok každej zvodnej ženy. Účinná zbraň, ktorá zaberie na každého muža. Nejeden z nás sa na ulici otočí za kráskou, ktorá sa hrdo nesie na vysokých podpätkoch. Aj keď štúdia dokázali, že práve muži nosili vysoké topánky skôr ako ženy, dnes je to takmer výhradne ženská záležitosť. Navyše je dokázané, že ženský zadok vyzerá o 25 percent lepšie, keď má žena obuté lodičky na podpätku.

Zadok a boky

Zadoček a boky sú pre mužov doslova svätyňou. Zbožňujú, keď ich ženy zadočkom zvádzajú, krútia ním, twerkujú alebo predvádzajú sexy tanečky. Dokonca stačí, ak muž spozoruje na ulici nejakú slečnu v obtiahnutých legínach a už aj sa mu hlava otáča.

Pochopenie a podpora

Ak žena nemá pochopenie pre aktivity a prácu svojho muža, je pravdepodobné, že len veľmi ťažko uspeje. Muži sú radi obdivovaní a potrebujú, aby ich ženy brali vážne a tiež rešpektovali. Nepotrebujú, aby v ich aktivitách hľadali len zámienku na ďalšiu hádku. Práca a aktivity prinášajú predsa financie do spoločného rozpočtu, preto sa, milé ženy, snažte pochopiť, že všetko, čo váš partner robí, robí aj pre vás.

Keď je žena dominantnou v posteli

Nechajte, nech iniciatívu počas radovánok v posteli preberie ona. Určite si pre vás pripraví dokonalý program, ktorý splní vaše očakávania. Bude vás zvádzať sexy bielizňou, striptízom a nakoniec to na vás rozbalí pod perinou. Chlapi majú radi iniciatívne dračice!

Žena by mala byť upravená

Každá žena, ktorá chce byť atraktívnou pre muža, by sa mala o seba aspoň trošku starať. Samozrejme, nie zase 70 kg make-upu na tvári, obočie hrubé ako biela čiara na krajnici, napichané pery, botox kde sa len dá a za každú cenu byť stredobodom pozornosti. Všetky tieto aspekty skôr mužov odrádzajú ako priťahujú. Jemný make-up, trochu rúžu, manikúra, pedikúra, upravené vlasy a hlavne prirodzenosť. Toto muži na ženách milujú!

Pery

Plné, červené a zvodné pery – to muži na ženách vždy ocenia!

Foto: depositphotos.com, primelife.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.