ManMagazin.sk ako najčítanejší mužský časopis na Slovensku pripravil pre potešenie oka svojich čitateľov a pohladenie duše súťažiacich dievčat novú súťaž s názvom Dievča Odvedľa.Súťaž sa bude konať v pravidelných mesačných cykloch s výnimkou prvého kola, ktoré potrvá do konca októbra. Pointou súťaže je, že súťažiace pridávajú svoje fotografie na www.dievcaodvedla.sk, kde potom my a vy ;-) hlasujúci čitatelia a široká verejnosť môže hlasovať za najkrajšie Slovenské Dievča odvedľa.

Screenshot 2015-09-16 19.42.13

Každý mesiac víťazka hlasovacieho kola získava od ManMagazin.sk cenu: fotografovanie s profesionálnym fotografom. Výsledné fotografie budú zverejnené na našom magazíne, takže sa máme každý mesiac na čo tešiť :-)

prvacena

Jedinou podmienkou účasti a hlasovania je mať zalajkovanú Facebookovú stránku tejto súťaže. Tešíme sa na fotografie súťažiacich a samozrejme hlasy našich čitateľov.

623

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.