Andrea Járová začala modelingovú kariéru už ako 15-ročná počas štúdia na hotelovej akadémii. Vážnejší úspech prišiel v roku 2002, kedy získala titul Miss Photogenic na súťaži Miss Globe v Istanbule. V roku 2008 sa ako 24-ročná zúčastnila prvej veľkej súťaže Miss Universe Slovenskej republiky, kde získala ocenenie Miss Média. O rok neskôr, v roku 2009, už debutovala na titulnej strane slovenskej edície časopisu Playboy. O ďalší rok ju čitatelia zvolili za Playmate roka slovenskej edície časopisu Playboy.Andrea Járová

Andrea sa nestratila ani v zahraničí. Svojou krásnou postavou, nevinnou tváričkou a silikónovými implantátmi pŕs zaujala aj v Amerike. V novembri 2010 už bola na obálke americkej edície Playboy. Pictoriály pre americkú verziu časopisu neskôr prevzali aj ďalšie svetové edície a Andrea sa objavila aj na obálkach veneuzelskej, srbskej či ukrajinskej verzie časopisu Playboy.

Andrea Járová

Medzičasom sa Andrea v roku 2011 zúčastnila reality show Farma, kde sa stala víťazkou. Zahliadnuť ju bolo možné aj v miniúlohe seriálu Zita na krku a v rovnakom roku dokonca kandidovala do parlamentu za stranu Právo a spravodlivosť, vo voľbách dostala 214 hlasov. O rok neskôr moderovala dnes už zrušené nahé športové spravodajstvo Sexi Šport na programe Dajto a tiež dostala nieľkoľkosekundovú miniúlohu vo filme Tak Fajn, kde spolu s kolegyňou z reality show Zuzanou Plačkovou ukázali divákom svoje bujné poprsie.

Andrea Járová

Okrem vyššie spomenutého sa Andrea objavila viackrát na televíznych obrazovkách. Ako hosť v talkshow Adely Banášovej či Jana Krausa. V seriáli Búrlivé víno si dokonca zahrala rolu striptérky, v relácii Naši ma zabijú zase panovačnú párty girl. V roku 2013 tiež účinkovala v hudobnom videoklipe rapera El Nino a v tomto istom roku sa stala Miss World Bikini. Dnes Andrea pôsobí a žije v Amerike. Naposledy bolo o nej počuť v rámci súťaže Tropic Beauty, kde postúpila do finále a ocitla sa na kalendári tejto súťaže.

311260_main

>> ANDREA JÁROVÁ NAHÁ TU <<

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.