Už dlhšiu dobu sa povráva o novej generácií Škody Superb. Tá posledná bola iba faceliftom, takže celkovo sa druhá generácia ohriala na trhu pomerne dlho a začala akosi chladnúť. Teraz prichádza na trh nové horúce želiezko v podobe zbrusu novej Škody Superb. A vyzerá naozaj k svetu!Škoda donedávna posúvala iba fotografie kresleného konceptu, neskôr unikli zábery testovacieho vozu. Jediné, čo automobilka oficiálne zverejnila je podoba interiéru a tú vám, samozrejme, prinášame.

intZábery interiéru pravdepodobne odhaľujú exkluzívnu výbavu Laurin&Klement, ak tomuto kultu Škoda ostane verná. Elegancia a luxus vôbec nezaostávajú za ostatnými značkami Volkswagen group. Tešiť sa môžete na kožu, drevo, elektroniku všade, kde vám to napadne, najnovšie multimédiá a všetko, čo do vrcholného modelu značky patrí.

superb 2

Automobilka nový Superb prezieravo odhaľuje po kúskoch. Z vtáčej perspektívy auto vyzerá vábivo, aj keď v skutočnosti ho v tomto uhle asi často neuvidíte. Veľmi precízne spracovaná je aj mriežka chladiča auta.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15