Určite všetci dobre poznáte scénu z komédie Prci prci prcičky, kde hlavný hrdina John skončil pri svojich „techtle mechtle“ vždy skôr, ako bolo treba. Nikdy sa nedopracoval ani len k zasunutiu, pretože jeho penis nevydržal príval toľkého vzrušenia. No a Johnove je*ačky ostali vždy nasucho. Hoci to bol len film, stáva sa to aj v reále a možno ste sa s tým stretli už aj vy. Ako tomu predísť? Máme pre vás dobrú správu – je to jednoduché! :)Hoci sa predčasná ejakulácia v spálni alebo hocikde inde nenosí, no vedzte, že z pohľadu prírody je to v poriadku, pretože každý chce pudovo skórovať čo najrýchlejšie. Ak však nesexujete len so svojou rukou, vtedy nastáva problém. Nemôžete byť predsa hnusný egoista, ktorý sa spraví skôr, ako vôbec vnikne do ženy! Možno pri prvom raze jej to aj bude lichotiť, že vás nadoraz vzrušila aj bez sexu, no po čase jej to začne pekne vadiť.

Kedy nastáva predčasná ejakulácia?

Slovné spojenie predčasná ejakulácia však nie je nejako presne definované, pretože aj lekári majú na túto problematiku rôzne pohľady. Niektorí tvrdia, že sa vás tento prúser týka vtedy, ak vyvrcholíte skôr ako za tri minúty. Ďalšia zastávajú teóriu toho, že predčasná ejakulácia je vtedy, ak skončíte neúmyselne skôr, a teda vášnivý sex vám je na míle vzdialený, vašej partnerke detto.

Nemyslite pri sexe na hovadiny

Opäť sa vrátime k filmom. V nich ste zrejme veľakrát videli, ako na nejakom nadržanom týpkovi hopkala sexbomba a on pri tom myslel na mnišku alebo mŕtvych potkanov. Vy to radšej nerobte, pretože namiesto predčasnej ejakuácie môžete skončiť bez erekcie. V prvom rade, ak máte takýto problém, určite sa pred potenciálnym sexom nikdy nepotužujte alkoholom, liekmi či drogami len preto, aby ste sa viac odviazali. Môže to dopadnúť presne naopak, a to, že sa odviažete nad očakávania ženy, ktorá bude prvýkrát ležať vo vašej posteli a všetko stihnete za 2 minúty. Teda, čo sa týka vás, ona, samozrejme, nestihne nič.

Masturbujte

Masturbovali ste si už niekedy 15 minút? Že sme padnutí na hlavu? No nie, nie sme. Nesnažte sa za každú cenu dostať orgazmus, držte si ejakuláciu na uzde a dajte to zo seba von, až keď nastane ten správny čas. Ďalšou pomôckou môže byť aj stlačenie penisu v momente, keď budete cítiť, že ste príliš vzrušený. Či už pri masturbovaní alebo sexe samotnom, na chvíľu prestaňte a stlačte svojho hrdinu pod jeho hlavičkou. Pekne ukazovákom a palcom, tak aby ste cítili tlak v močovej trubici. Tým by sa mala z penisu vytlačiť krv (nebojte, nie na jeho povrch :D), a teda aj utíšiť sexuálne napätie a chtič k explodovaniu.

Stiahnuť – uvoľniť

Dobrým tipom, ako zabrániť predčasnej ejakulácii je aj posilňovanie panvového dna. A teraz ste si zrejme povedali – „to určite a čo som žena?“. Nie, nie ste a aj vy máte panvové dno. Zoznámiť sa s ním môžete napríklad pri výkone malej potreby, kedy na chvíľu svoju aktivitu zastavíte, potom budete pokračovať, opäť to zastavíte a tak ďalej. Odporúčame mať plný mechúr. Ak skúšku zvládnete, začnite toto sťahovanie precvičovať v kancelárii, pri telke, v aute. Jednoducho stiahnite svaly, napočítajte do desať a uvoľnite, najlepšie v sérií po desaťkrát. To hádam zvládnete, veď za silnejšie panvové dno, ktorým budete vedieť kontrolovať blížiaci sa orgazmus a trapas, to hádam stojí.

Buďte gentleman a spravte najprv ženu

Ak patríte do skupiny, ktorej sa predčasná ejakulácia týka len pri rýchlom sexe, tak jednoducho spomaľte. Nemusíte prirážať do ženy hneď ako nadržaný pes. Vyhrajte sa s ňou, ženy dokážu prežívať viacnásobný orgazmus. Doprajte jej teda jeden ešte pred samotným aktom. Dráždite ju jazykom a prstami a keď ju týmto spôsobom privediete k prvému orgazmu, nebudete v strese a v napätí, či ju dokážete spraviť, čo je teda ďalší aspekt predčasnej ejakulácie. Potom choďte na vec pekne pomaly a sústreďte sa na malé a plytké pohyby, pri ktorých váš penis nevojde až do najväčších hlbín jamy levovej. Aj keď zaiste nebudete mať pri sebe stolársky ani krajčírky meter (to by už len bolo! :D), odhadom do nej prenikajte len do hĺbky asi tak 5 centimetrov. Ak patríte medzi tých štastlivcov, ktorí vedia kde má žena bod G, tak na neho pritlačte a hlavne nebuďte divoký, pretože naše rady vyjdu na zmar a vy v jej posteli spolu s nimi.