Milan Fashion Week býva každoročne miestom, kde sa prelínajú najnovšie svetové trendy z oblasti módy a vlasového stylingu.  Tému jeseň/zima 2015 si pod seba zobrala módna ikona Vivienne Westwood, zatiaľ čo o vlasový styling sa postaral Mark Hampton, ambasádor kozmetickej značky Toni&Guy. 

Odevná inšpirácia

Vivienne Westwood, ktorá si pre súčasnú kolekciu vybrala za patróna princa Charlesa, sa inšpirovala v archívoch anglickými strihmi a látkami. Ideu pre svoju sci-fi kolekciu čerpala zo svojich dávnejších modelov ,,time machine‘‘ z roku 1988, pri ktorých experimentovala s unise*ovým oblečením. Tu sa drží filozofie ,,kupuj menej, vyberaj dobre a udrž si to“.

T&G HMW AW15 FOH Vivienne Westwood MAN 1 T&G HMW AW15 FOH Vivienne Westwood MAN 2

Účesová inšpirácia

Kolekcia pre jeseň a zimu predstavuje u Vivienne Westwood cestu do budúcnosti s nádychom sci-fi. Aj účes zvolený k tomuto outfitu tak prepája klasického britského gentlemana s futuristickým cestovateľom. Vlasy sú matné, rozstrapatené a sčesané dozadu.

T&G HMW AW15 Vivienne Westwood MAN 1

Ako na to?

  1. Vlasy si najskôr umyte a pripravte ich na styling. Môžete použiť napríklad Hair Meet Wardrobe Men Deep Clean Shampoo.
  2. Po celom povrchu vlasov nastriekajte Sea Salt Spray, aby ste vlasom dodali textúru a objem. Elastickou čelenkou stiahnite predné vlasy dozadu  a vyfúkajte ich dosucha. Čelenku dajte dole až vtedy, keď budú vlasy úplne suché.
  3. Nakoniec dodajte vlasom ešte trochu textúry a objemu s matnou pastou Men Styling Putty.

Step 2

produkt Mens_deep_clean_shampoo_P+ínsk+Ż vysoce ¦Źist+şc+ş +íampon