Mať malý, pevný a vypuklý zadok je nielen snom každého muža, ale aj ženy. Mikel Ruffinelli je majiteľkou presného opaku. Obvod jej bokov je 2,5 metra, čím si vyslúžila titul ženy s najväčším zadkom na svete. Mikel ale chudnúť určite nemieni!39-ročná Mikel Ruffinelli z Los Angeles je na svoje obrovské pozadie pyšná a vôbec jej nevadí, že sa viac než vymyká bežnému štandardu. Ako sama prezradila, miluje svoje krivky vrátane bokov a myslí si, že ostatné ženy jej môžu len závidieť.  Ak by ste jej odporučili diétu zrejme by vás poslala kadeľahšie. Černoška neplánuje držať  žiadnu diétu a ani presedlať na zdravú stravu. Podľa jej slov má totiž svoj zdravotný stav v absolútnom poriadku a ako tvrdí, mužom sa aj tak nepáčia chudé ženy, ale také, ktoré majú postavu v tvare presýpacích hodín. Zrejme to usúdila len na základe svojho manžela, ale radšej by nemala hádzať všetkých chlapov do jedného vreca. Manžel totiž miluje jej krivky a je to práve jedna z vecí, ktoré sa mu na nej páčia najviac.

Prečítajte si tiež: Mega prsia! Žiadna umelina, toto jej nadelila príroda!

Matka štyroch detí má však, samozrejme, kvôli svojej postave aj komplikácie (vôbec sa nečudujeme). Napríklad si musí dávať sakra bacha, aby neuviazla na chodbách domu alebo aby sa vopchala do sprchy. Taktiež keď chce nastúpiť do auta, musí použiť schodíky a cesta lietadlom ju vyjde dvakrát drahšie ako človeka s bežnou váhou, pretože Mikel si musí kupovať dve letenky.

najväčší zadok na svete najväčší zadok na svete najväčší zadok na svete najväčší zadok na svete najväčší zadok na svete najväčší zadok na svete najväčší zadok na svete

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.