Suzi Cortez, brazílska držiteľka titulu “najkrajší zadok roku 2015” alias Miss Bumbum, získala ďalší cenný titul. Prestížny pánsky magazín Playboy ju menoval za bohyňu olympijských hier 2016 v Riu. Túto neodolateľnú dračicu si môžete pamätať aj vďaka kauze okolo Lionela Messiho, kedy sa nadržaná fešanda pokúšala argentínskeho futbalistu presvedčiť, aby prehodnotil svoje rozhodnutie ukončiť kariéru. A to nielen tak hocijako, ale fotkou svojho zadku, ktorú spolu s prosbou mierenou na Messiho, aby v národnom tíme ešte nekončil, zavesila na Instagram.

Suzy opäť nelenila a zúčastnila sa súťaže o ocenenie bohyňa OH 2016 v Riu. Neustále na sebe tvrdo pracovala, aby si udržala svoju nádhernú postavu a ukázala svetu, že titul si právom zaslúži. Základom pre jej dokonalé telo boli hodiny vyčerpávajúcich cvičení a diétny režim.

Po oznámení výsledkov krasoritka vo svojom prejave povedala: “Posledné štyri mesiace som podstúpila tvrdý tréning a iba tomu vďačím za svoj úspech. Vyhrať túto súťaž bolo vždy mojím najväčším snom.”

Pri príležitosti záskania prvého miesta Suzy pre spomínaný pánsky magazín nafotila sériu pikantných fotografií.

suzy cortez

Suzy Cortez titulka

>>Suzi Cortez nahá TU<<

 

suzy cortez 2 suzy cortez 3

>>Suzi Cortez nahá TU<<

Zdroj|Foto: thesun.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Kevin
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.