Chodíte už rok a pol každý piatok do toho istého klubu a stále nič? Pred kamošmi zaryto tvrdíte, že byť single je „in“ a potajme im závidíte večné hádky o to, kto to položí skôr? My vám poradíme, ako zaručene zabodovať a verte, že máj, lásky čas, je na to ako stvorený!Hoci by sa mohlo zdať, že najviac vzťahov sa tvorí práve na diskotéke, nie je tomu celkom tak. Ak si chcete nájsť tu pravú (alebo ľavú), musíte byť aktívny, nesmiete sa báť babu osloviť aj na ulici alebo v obchode pri nákupe konzervy (pri konzerve pre mačky sa môžete opýtať, či vám nejakú mačku nevie odporučiť).

Balenie hrou

Berte to ako hru, kde nemôžete prehrať. Pokiaľ sa vám páči dievča v knižnici a nikdy ju neoslovíte, len sa na ňu budete pol roka v kuse usmievať, nič nedosiahnete. Pasivitou si ju nezískate, akurát tak dáte šancu inému aktívnejšiemu chalanovi. A ak by ste jej aj neboli sympatický, nič ste nestratili, možno ste skôr ušetrili pol roka, ktorý môžete využiť inde.

Lenže ako?

Skúste sa jej opýtať, či si môžete prisadnúť, čo číta alebo či by vám odporučila nejakú knihu, prípadne či ste sa niekde náhodou nevideli, že sa vám zdá povedomá. Hlavne nejako začnite konverzáciu, pokiaľ možno vtipne a originálne, nie otrepanými frázami naučenými naspamäť a určite nie urážlivo. Ak očividne nemá záujem, tak to nesiľte. Predovšetkým sa však netreba vzdávať. Málokedy to vyjde na prvýkrát. Hlavne buďte zhovorčivý a nezabúdajte využiť každú príležitosť, ktorá sa naskytne. Ak nechodí do knižnice, možno rada cvičí v posilke. Zájdite tam teda aj vy a navrhnite jej, či sa môžete striedať na stroji, začnite debatu o cvičení alebo o tom, že ste milovník zvierat. A nemajte strach, že niekde za rohom čaká jej stereoidový frajer. Za to, že sa nejakej kočky opýtate, aké ma rada zviera, vás nikto neukameňuje.

Nájdite si koníčky

Porozmýšľajte, kde môžete spoznať nových ľudí. Nikdy neviete, či náhodou sestra nového kamoša nebude vaša krvná skupina alebo podobná (napríklad nulka, tá sa vždy zíde). Hlavne neseďte doma za Wowkom a nenadávajte, že prečo už všetci majú baby a vy nie. Môžete skúsiť aj tanečnú a verte nám, že o voľné baby tam rozhodne nebude núdza.

Nezabudnite

Keď už nejakú oslovíte a pôjde to hladko, nezabudnite si vypýtať nejaký kontakt, môže sa vám stať, že ju už nestretnete. A hlavne na ňu s ničím netlačte, pokiaľ ste ju volali už trikrát vonku a vždy sa vyhovorila, že nemôže, skúste to inde. Keď bude chcieť, ozve sa sama. Buďte zdravo sebavedomý, nevzdávajte sa, hľadajte príležitosti a výsledky (baby) sa dostavia. Prajeme vám veľa šťastia!

Autor: Lukáš S.