Jedna z najznámejších ľudoviek, pre niekoho aj odrhovačka, Macejko dostala nový moderný šat. Hitovicu si vzal do parády ten, ktorý prerazil s remakeom Zuzulienka a na ktorého sa pred časom spustila obrovská vlna kritiky za prerobené Čerešne. Slovenský kráľ tanečných coververzií Mafia Corner.

Ešte ani neutíchli hejty na prerábku Čerešní od Mafia Corner (pozitívnych ohlasov by sme spočítali na prstoch jednej ruky, aj to od mladej generácie, ktorá zrejme nepozná originál) a mladý producent a spevák už predstavil nový singel Macejko aj spolu s videoklipom. Tentokrát však zrejme stavil na silný kaliber a Macejkovi predpovedáme to, čo sa pri Čerešniach nedostavilo – chytenie obrovskej masy za pačesy. Prerobená ľudovka totiž spĺňa všetky predpoklady letného hitu, ktorý roztancuje úplne každého – po pár pohárikoch určite aj nejedného tvrdého hejtera.

Hudobník Mafia Corner na tejto skladbe spolupracoval i s ďalším producentom Jakubom Mišíkom, alias Demexom a so slovenským Armostrongom Petrom Ondriom, ktorého vokály ešte umocnili potenciál obrovského hitu leta 2015.

Foto: Facebook