NSRC nie je skratka novej politickej strany, ale názov novej skladby producenta a speváka menom Mafia Corner. Tentokrát ale nejde o žiadnu prerábku, ale Mikov odkaz pre všetkých ľudí, ktorí sa zaťažujú rôznymi životnými situáciami.

Mafia Corner včera predstavil zbrusu nový singel, ktorý pomenoval #NSRC. Novinka sa nesie opäť pre Mike v príznačnom tanečnom štýle (beat nám mierne pripomína Čo ti j*be od Rytmusa, či?) a štyri písmená v sebe skrývajú odkaz – Všetkých môžem nasrac. „Nesnažím sa nikomu nadávať ani nič podobné, práve naopak sympatizujem so všetkými ľuďmi, ktorí boli, sú a budú vystavovaní a tlačení k stene rôznymi životnými situáciami či už menšími, alebo väčšími až do momentu, keď si človek povie, že na to môže „nasrac!,“ týmito slovami opísal text samotný Mike.

Jeho podstata vypovedá o tom, že každý má problémy v škole, v práci, v živote či vo vzťahu a napriek tomu, že sa snaží, aby to bolo inak, stále je to len horšie. V novinke #NSRC sa nájde zrejme každý, kto má občas zlý deň alebo má za sebou zlé obdobie. „Niekedy si proste treba povedať, stačí a ďalej sa tým nezaťažovať, lebo by sa človek zbláznil,“ doplnil spevák.

Skladby od Mafia Corner väčšinou vždy rozdelia ľudí na dve skupiny. Ako na tom bude novinka #NSRC? Naserie či poteší?