Hoci má už po štyridsiatke, odhaľovania sa vôbec nebojí! A prečo by aj mala?! Veď takouto dokonalou postavou sa môže pýšiť len máloktorá žena, zvlášť v jej veku. Mexická herečka Aracely Arámbula, ktorú u nás kedysi preslávila úloha divokej Perly v telenovele Cesty lásky, dnes vyzerá omnoho lepšie ako vo svojich dievčenských časoch. Je priam dokonalá!

Kedysi slávna herečka nekonečných seriálov aktuálne moderuje mexickú verziu kuchárskej šou MasterChef Latino, kde pravidelne ohuruje divákov svojou šťavnatou postavičkou v dráždivých handrách, ktoré viac odkrývajú ako zahaľujú. Veď aj to je predsa spôsob, ako k televíznym obrazovkám pritiahnuť chlapov, zvlášť, keď ide o program o varení. Luxusná MILF-ka je však pomerne dosť aktívna i na sociálnych sieťach a práve tam len pred pár dňami uverejnila rajcovnú fotečku v bikinách, na ktorej predviedla figúru ako lusk!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Herečka v mladosti

Aracely Arámbula (43)

Krásnu herečku v bikinách si môžete pozrieť —TU—

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)