Na prvý pohľad krásne baby z prehliadok Victoria’s Secret. Ich polonahé telá pózujú v úsporných bielych bikinách na piesočnatej pláži, ako vystrihnuté z neslušného chlapského sna. Keď ale zaostríte na tie správne miesta, zistíte, že jedna z modeliek je trochu iná než tie ostatné. Ako rýchlo dokážete nájsť na tele českej modelky Karoliny Kurkovej to, čo ju odlišuje od ostatných anjelikov Victoria’s Secret? Fotografiu nájdete >>> TU. (Správnu odpoveď sa dozviete nižšie.)

karolina kurkova

karolina kurkova

karolina kurkova

karolina kurkovakarolina kurkova

https://www.instagram.com/p/BDCiqh0jA9R/?taken-by=karolinakurkova

karolina kurkova

karolina kurkova

karolina kurkova

karolina kurkova

karolina kurkova

Šťavnatá blondínka od našich susedov Karolína Kurkova má na fotografii úplne iný pupok, ako jej rajcovné kolegyne. Ak ste si mysleli, že ide o nepodarenú retuš, nie je to tak. Užívatelia serveru Imgur si túto chybičku krásy okamžite všimli a polemizujú nad tým, prečo pôvabnej modelke malinká časť tela chýba. Pravdou je, že Karolína prišla o pupok, aký ho poznáme, ešte v detstve, keď musela podstúpiť operáciu.

S pupkom alebo bez, blonďatá bohyňa z Čiech patrí jednoznačne k najkrajším ženám planéty. Svedčí o tom fakt, že sa dokázala vo svojej kariére dosťať na prehliadkové móla Victoria’s Secret.

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: Instagram, Facebook