Kedy je ideálny čas na prvé milovanie? Niektorí tvrdia, že na prvom či druhom rande, iné páry to robia až po niekoľkých mesiacoch, no nájdu sa aj jedinci, ktorí si túto činnosť nechávajú až po svadbe, kedy oficiálne spečatia svoju lásku. Takéto odkladanie však nemusí vždy dopadnúť podľa predstáv!

Vyspovedali sme niekoľko párov, ktoré si svoj prvý s*x užili až po svadbe. Aké to teda bolo?

„Môj manžel aj ja sme boli panicmi, keď sme sa vzali. Konečne sme si to rozdali až tri dni po svadbe, pretože počas svadobnej noci nemohol nájsť správny uhol na to, aby do mňa vnikol a bolo mi blbé pomáhať mu. Jediné, čo mi povedal, bolo prepáč, otočil sa na druhú stranu a zaspal. Po dvoch dňoch sme to skúsili znovu, na sekundu to poriadne zabolelo a na ďalšiu sekundu bolo po všetkom. Teraz sme spolu už 10 rokov, sme šťastní a so smiechom spomíname na naše začiatky.“ (Laura, 35)

„Moja žena ani ja sme to predtým ešte nerobili. Prvýkrát to bolo super, no vždy sa smejem, keď si na to spomeniem. Urobil som sa ešte predtým, než som do nej úplne vnikol, no po 15-20 minútach sme to skúsili znovu a už to bolo lepšie. Keď sme sa ráno zobudili, robili sme to ako králiky. Tak veľa s*xu za jeden týždeň…“ (Peter, 27)

„Bolo to…fajn. Najtrápnejšie bolo, že sme zabudli na lubrikant a kondómy, tak som ju poslal nejaké kúpiť. Veľkým problémom bolo, že sme boli spolu už 4 roky predtým, než sme sa vzali, takže nám nerobilo problém nemať s*x. Aj roky po svadbe sa pristihneme pri tom, že namiesto milovania pozeráme radšej Futuramu.“ (David, 30)

„Bol som sklamaný a zahanbený z toho, že to trvalo tak krátko. Ale takéto cvičenie je zábavné a páči sa mi.“ (Martin, 23)

„Bolo to príšerné. Moja žena bola taktiež panna a akurát mala svoje dni, takže bola z celej svadby veľmi precitlivená. S*x bol trochu bolestivý a netrval dlhšie než 5 sekúnd. Skúsili sme to aj na druhé ráno, no trvalo to len o pár sekúnd viac. Časom sa to však zlepšilo, teraz sme spolu už 11 rokov.“ (Jakub, 33)

„So ženou sme si to prvýkrát užili až po svadbe. Patrím k menšine, ktorá tvrdí, že to bolo úžasné. Moja žena bola pár mesiacov pred svadbou za se*uológom, ktorý jej dal niečo, čo som v živote nevidel. Boli to vibrátory rôznych veľkostí, od úzkej ceruzky až po nadrozmerného vtáka, takže sa roztiahla už dopredu a nebolo to pre ňu vôbec bolestivé. Mali sme pripravené rôzne druhy kondómov a robili sme to celý večer. Dokonca ma zobudila aj v noci, či som pripravený (to bolo prvý aj poslednýkrát, čo to urobila). Ak čakáte až do svadby, dôležité je, aby ste sa spolu rozprávali o očakávaniach, ktoré od toho máte.“ (Tomáš, 28)

„Naša svadobná noc bola katastrofa. Keď sme sa začali vyzliekať, do izby nám vtrhli cudzí ľudia, pretože na hotelovej recepcii im dali nesprávny kľúč. Chvíľu mi trvalo, kým som ho prebudil. Nieže by som bol nervózny, ale môj malý kamarát sa trochu hanbil. Napokon sa mi podarilo vyliať celú fľašku lubrikantu do stredu postele. Keď sa však na to spätne pozrieme, vždy sa na tom pobavíme.“ (Dominik, 29)

Gif: giphy.com