Lisa Morales je mladá a neodolateľne krásna Hispánka, ktorú baví fitnes a modeling, čo je badateľné aj na základe množstva fotiek zverejnených na sociálnych sieťach. Aj to je zrejme dôvod, prečo má toľko oddaných a milujúcich fanúšikov. Stavíme sa ale, že po tomto článku k nim budete patriť i vy. :)Lisa Morales je americká modelka z mestečka Adventura na Floride. V súčasnej dobe žije v Miami, kde pracuje ako “televízna osobnosť, hosteska, modelka, promotérka, filantropka a fitneska,” ako hovorí vo svojej bio na domovskej stránke. Jej fit telo je neuveriteľné a jej krásny roztomilý úsmev zohreje aj chladný oceán.

Lisa Morales má 29 rokov, narodila sa 1. januára 1986 a jej miery sú 86-63-84. Hovorí sa, že nízke ženy sú najkrajšie a najlepšie a Lisa to svojou výškou 162 cm len potvrdzuje. Váži 45 kg a veľkosť jej košíčkov je 75D. Samú seba opisuje ako exotickú, zábavnú a vášnivú. Keďže má v sebe hispánsku krv (jej rodičia pochádzajú z Kuby), plynule hovorí anglicky a španielsky. A momentálne je nezadaná!

Lisa spolupracuje s mnohými časopismi a pánskymi magazínmi. Pravidelne sa objavuje v plátkoch ako Muscle & Fitness Magazine, Zumba Z-Life Magazine, Maxim či Sports Illustrated. Vystupovala aj v mnohých televíznych predstaveniach, hostila v Telemunde, NBC Good Morning, CNN Español alebo Fuse TV.

Lisa Morales má i bohatý účet na Instagrame, kde ju sleduje viac ako 1,1 milióna odberateľov. Zdieľa tu svoje osobné fotografie, promo fotky, selfie z posilňovne alebo fotografie z modelingu. Kráska má dokonca aj oficiálny Facebook účet, ktorý je hitom a momentálne ju lajkuje 1,7 milióna fanúšikov.

Lisa Morales01 Lisa Morales02 Lisa Morales03 Lisa Morales04 Lisa Morales05 Lisa Morales06 Lisa Morales07 Lisa Morales08 Lisa Morales09 Lisa Morales10 Lisa Morales11 Lisa Morales12 Lisa Morales13 Lisa Morales14 Lisa Morales15 Lisa Morales16 Lisa Morales17 Lisa Morales18 Lisa Morales19 Lisa Morales20 Lisa Morales21 Lisa Morales22 Lisa Morales23 Lisa Morales24 Lisa Morales25

Foto: Instagram