Ich spoločný život sa začal pred siedmimi rokmi vďaka internetovej zoznamke a stačili im iba dva týždne na to, aby zistili, že patria k sebe! Linda s Filipom zo susedného Česka sa jednoducho našli – okrem iného ich totiž spája spoločná záľuba v nudizme, ktorej prepadli počas návštevy nudistickej pláže!Aby Linda s Filipom mohli zmeniť životný štýl, museli urobiť niekoľko zásadných rozhodnutí a jedným z nich bolo opustiť svoj domov a presťahovať sa do Austrálie. V krajine protinožcov našli nové miesto na život, kde je podľa nich svet ešte v poriadku. Následne si spoločne založili instagramový profil Naked Together (Spolu nahí), kde verejne propagujú nudizmus ako prirodzený spôsob života a nahotu ako najvyšší stupeň slobody. Ich spoločným snom je založiť nudistický rezort, pretože nudisti sú vraj priateľskí a bezstarostní ľudia.

Záľuba v živote bez oblečenia si však zrejme vyžaduje aj veľa tolerancie oboch partnerov – účet na Instagrame totiž sleduje skoro 50 tisíc ľudí z celého sveta. Zvedavé pohľady na zadok svojho partnera im teda nevadia…

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Linda s Filipom

Linda s Filipom sú vyznávačmi nudizmu

Instagramový účet nahej dvojice si môžete pozrieť —TU—

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)