O tom, že sa koncertovať nadivoko neoplatí, už vie aj Lenny Kravitz. Ak by si pod nohavice obliekol trenky, celý svet by teraz nediskutoval o jeho penise. Alebo že by sa už pod tie obtiahnuté kožené gate nezmestili?Zo švédskeho koncertu, ktorý Lenny Kravitz odohral 3. augusta, si fanúšikovia odniesli určite nielen skvelý hudobný zážitok, ale aj poriadne kuriózny. Teda najmä dámy. Tie konečne videli, ako je obdarený ich spevácky idol a ak to počas koncertu nezaregistrovali, teraz si to môže dodatočne pozrieť na internete a okrem nich aj celý svet. Lennymu totiž v zápale hry na gitaru praskli kožené nohavice a v tom momente z nich vybehlo aj jeho pohlavné ústrojenstvo.

Na spevákov trapas reagoval aj Steven Tyler, ktorý mu poslal takúto správu: “Chlape… žiadne spodné prádlo a piercing… To ma poser, nikdy si mi to neukázal.” Lenny to zrejme vzal s humorom, keďže jej text zverejnil aj na sociálnej sieti.

The couple with ciggarettes and alcoholOd 00.05 sústreďte svoju pozornosť na Lennyho rozkrok a aby ste lepšie videli, pokojne si to pustíte aj viackrát po sebe, v tomto prípade nemusíte byť ani homosexuál. :D

Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lola
Ženy sú komplikované a my chlapi im často absolútne nerozumieme. Lola sa nám preto vo svojich článkoch snaží ukázať, ako rozmýšľajú ženy a ponúka nám pohľad do ich hláv. Kto vie predsa lepšie poradiť, ako na tie mršky, ak nie práve jedna z nich?