Manmagazin.sk Girl Lenka Josefiová a začínajúca modelka Lucia Birová práve reprezentujú svoju krajinu na súťaži Miss European Tourism & World Bikini Model 2015 na Malte odkiaľ pozdravujú čitateľov Manmagazin.sk 

Lenka Josefiová

TV reportérka, herečka, modelka a držiteľka mnoho titulov z celosvetových súťaží krásy a v neposlednom rade Manmagazin.sk GIRL, práve reprezentuje svoju krajinu v súťaži Miss European Tourism & World Bikini Model 2015 na Malte. Ako sama hovorí, chce sa stať Miss European Tourism, nič menej ju neuspokojí. Turizmus je dokonca obor, ktorý vyštudovala a jej snom je mať svoju vlastnú šou o cestovaní.

01 02 03_02

Lucia Birová

Lucka je začínajúca modelka s dobrým telom, ktorá si taktiež brúsi zuby na jeden z titulov World Bikini Model 2015, Miss European Bikini či Bikini Look International. Podarí sa jej uspieť ?

01 02 03

Zdroj: Jay.sk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.