Blondínka Lenka Ferenčuková pôsobí v policajnej rovnošate ako krehká žena. Zdanie však v tomto prípade poriadne klame. Keď si totiž nadpráporčíčka z Riaditeľstva cudzineckej polície dá dole uniformu, ľudia zostávajú v nemom úžase.Pod policajnou rovnošatou skrýva Lenka vypracované telo kulturistky. A nielen takej obyčajnej. Svalnatá Češka vlani na jar zvíťazila v jednej z najprestížnejších a najťažších medzinárodných súťaží amatérov v kulturistike a fitness „Arnold Classic Amateur“ v americkom Columbuse, keď si vybojovala zlato vo physique žien v kategórii nad 163 centimetrov. Nešlo pritom o jej prvý medzinárodný úspech – v decembri 2016 získala zlatú medailu v talianskom San Marine, ktoré hostilo preteky Olympia Amateur. Za všetkým sa však, samozrejme, skrýva množstvo driny, odriekania a tvrdej prípravy na súťaže.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Keďže meradlá krásy máme každý nastavené inak, mnohí hovoria, že toto už je príliš, a Lenkina postava stratila všetky ženské rysy. Odhodlanie, trpezlivosť a schopnosť poriadne na sebe zamakať ale sympatickej policajtke rozhodne nikto uprieť nemôže.

Lenka Ferenčuková

Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Teo
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.