Patríte medzi fanúšikov televíznej šou Top Gear? Máme pre vás dobrú správu. Už onedlho sa v mediálnom svete objaví jej obdoba s niekdajšími moderátormi Jeremym, Hammondom a Mayom. Títo páni totiž uzavreli dohodu s Amazonom.O tom, že moderátori Jeremy, Hammond a May uzavreli zmluvu s internetovým gigantom Amazon informoval na svojom Twitteri Jeremy Clarkson, kde napísal: „Som nadšený, že môžem oznámiť, že Hammond, May a ja sme uzavreli dohodu s Amazonom.“ Rovnako tiež potvrdil, že obsah relácie bude mať podobné zameranie než mal úspešný Top Gear. Jej názov však zatiaľ ešte prezradený nebol.

S natáčaním prvých dielov by sa podľa vyjadrení Amazonu malo začať už tento rok, pričom moderátori sa začnú na platforme Amazon Prime objavovať v priebehu budúceho roka.

A ak premýšľate, čo to ten Amazon vlastne je, tak ide o video službu, ktorá je podobná Netflixu či na Slovensku známejšiemu Voyo. Tento špás, samozrejme, nie je zadarmo, ale na druhej strane, nestojí ani horibilné peniaze. Ročný prístup k celej službe Amazon Video stojí 79 libier.

Foto: autoevolution.com

Zdroj:  iDnes.cz