Fanúšikov profesionálnej kulturistiky zrejme nepoteší správa o aktuálnom zdravotnom stave osemnásobného držiteľa titulu Mr. Olympia – Ronnieho Colemana. Ocitol sa v nemocnici!

Legendu kulturistiky museli nedávno hospitalizovať kvôli zhoršujúcemu sa stavu jeho kĺbov dolných končatín, kedy mu bol vymenený bedrový kĺb a dokonca musel podstúpiť i spinálnu fúziu (chirurgický zákrok na stabilizáciu alebo narovnanie kostí v chrbte).

Momentálne je Ronnie v rekonvalescencii, no zatiaľ nie je isté, či spomínané operácie budú mať i vytúžený efekt a hore svalov tak opäť prinavrátia pohyblivosť. Hrozí totiž, že pokiaľ by neboli úspešné, Mr. Olympia sa už nikdy viac nemusí postaviť na nohy.

Ronnie Coleman je však obrovský bojovník, ktorý sa nikdy nevzdáva a svojim fanúšikom ďakuje za podporu a odkazuje, že všetko zvládne. Držíme mu palce!

View this post on Instagram

Two days after surgery and it’s a miracle that I can walk. Normally I’m on my way to rehab so they can help me to learn to walk again. This is the best I’ve felt after my last 3 surgeries. God is truly blessing me this time around because he know that I definitely need the inspiration because lately I’ve been semi-depressed after all my surgeries. This is so amazing and I know some of you guys praying for me has a lot to do with this. I’m really in a state of shock because after the same results after the same surgery you kinda get use to being not able to walk and come to expect it. Thanks to each and everyone who prayed because it honestly and truly worked this time. God knows me way better than I know me and I’m overwhelmed with excitement and enjoyment. I am so much looking forward to seeing the day where no crutches or walkers is required. Hopefully that day comes sooner rather than later. #yeahbuddy #lightweightbaby #itstillaintnothingbutapeanut

A post shared by Ronnie Coleman (@ronniecoleman8) on

Ronnie Coleman

Foto: Instagram