Simpsonovcov môžete odteraz pozerať v oveľa reálnejšej podobe. Do našich obchodov totiž prichádza pivo Duff, ktoré nesmie chýbať v chladničke žiadneho Homerovho fanúšika. Ak aj vy patríte ku skalným fanúšikom Simpsonovcov, určite vás poteší, že do slovenských obchodov prichádza legendárne pivo Duff, ktoré sa objavovalo v ruke hlavného hrdinu s absolútnou pravidelnosťou.

pivo duff na slovensku

Pivo Duff bolo spočiatku len fiktívnou značkou v kreslenom seriáli a paródiou na bežné komerčné pivá, ktoré boli lacné a nechutné. V skutočnosti však podľa výrobcov pôjde o kvalitne uvarený, tmavý a karamelom chutiaci ležiak, ktorý si pivkári určite obľúbia. Začalo sa predávať v krajinách Južnej Ameriky a postupne expandovalo aj do Európy. Dizajn plechovky sa bude taktiež nápadne podobať na kreslený model, ale okrem výraznej červenej farby použili výrobcovia v skutočnosti aj zlatú.

Foto: Youtube, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.