Mike Tyson o ňom povedal, že je najnebezpečnejším bojovníkom na svete. 33-ročná legenda MMA Nate Diaz sa po viac ako dvoch rokoch vráti v novembri do kolotoča UFC. Na otázku, či sa opäť stretne s Conorom McGregorom alebo vyzve nového šampióna Khabiba odpovedal jednoznačne! 

Práve po prehre s McGregorom na dva roky zmizol z klietky. Vtedy prehral v azda najtvrdšom stretnutí histórie až na body, no obaja bojovníci odchádzali z boja s poriadne krvavými tvárami. Tento zápas sa však udial len z Diazovej dobrej vôle, keďže pár mesiacov predtým Conora porazil v druhom kole.

Práve o tomto dueli snívajú mnohí fanúšikovia aj dnes. Chceli by vidieť akési ukončenie “trilógie” a tomuto nápadu je naklonený aj samotný McGregor. Diaz však také niečo úplne odmieta: “Nezaujíma ma nejaká trilógia, už som mu raz zadok nakopal. Nech sa bije s kým chce, je mi to jedno.”

Nate Diaz vs. Conor McGregor obe bitky

Reč sa dostala aj na Khabiba Nurmagomedova, o ktorom sa Diaz vyjadril ešte tvrdšie: “Nechcem zápasiť s nudným bojovníkom. Už som ho raz vyfackal na ulici a ten hajzel nič neurobil. Potom sa ma snažil dostať aj s jeho kamošmi a aj tých som zostrelil. Slečinky.” Ešte pred zápasom Khabiba s McGregorom navyše favorizoval írskeho bojovníka, ktorý má podľa neho lepšiu techniku.

Nate Diaz sa do ringu vráti 3.novembra zápasom proti Dustinovi Poirierovi, ktorý má bilanciu 24-5. Jeho vyjadrenie smerom k dvom najsledovanejším bojovníkom posledného obdobia je síce pre mnohých fanúšikov smutné, no určite nie je dopredu nič vylúčené, pretože MMA je rovnako ako každý šport, len jeden veľký biznis.

Nate Diaz návrat do UFC

Nate Diaz návrat do UFC

Nate Diaz sa vracia do UFC

Nate Diaz návrat

Zdroj: Mmamania.com | Foto|Video: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.