Po*no na kolesách, aj tak možno nazvať Lamborghini Aventador v sérií. Hoci nejde o horúcu novinku a tento skvost s motorom vám je určite všetkým známy, teraz prichádza jeho špeciálna edícia. V roku 2015 uzrie svetlo automobilového sveta vozidlo s názvom Lamborghini Aventador LP 700-4 Pirelli Edition.Auto si vás musí podmaniť hneď na prvý pohľad. Oproti základnému modelu je okorenené o dvojfarebný lak karosérie. Klienti si budú môcť zvoliť dve kombinácie. Prvou je matná čierna vrchná časť vozidla a lesklá spodná. Talianskymi názvami exkluzívnych odtieňov farieb vás zaťažovať nebudeme. Druhou možnosťou je lesklá horná časť vozu a matná spodná. Nevšedné.

Aventador 2

Čiernu strechu dekorujú dva červené pásiky naznačujúce diabolskú silu auta. Pri príležitosti oslavy spolupráce s výrobcom pneumatík Pirelli muselo vozidlo dostať patričné obutie. Pneumatiky Pirelli s výrazným červeným označením výrobcu a rovnako červeným lemom. Pozor na obrubníky, páni!

Aventador 3

Po technickej stránke ostáva Aventador v pôvodnom usporiadaní. Dvanásťvalec s ohromnými 691 koňmi, zrýchlenie 0-100 km/h za 2,9 sekundy!

Aventador 4

Objavujú sa aj informácie o tom, že Lamborghini chystá úplne nový vlajkový model, ktorý nahradí súčasný Aventador, rozmyslite si teda, či beriete Aventador LP 700-4 Pirelli Edition alebo počkáte na novinku.