Fotkami nádhernej modelky a playmatky za rok 2015 Dani Mathers ste sa už u nás mohli kochať niekoľkokrát. Zajačikovským fotkám však odzvonilo! Dani si nedávno poriadne zavarila a svoje povestné ušká a chvostík musela vrátiť. Čo hviezdička vyviedla?Aby si Dani zachovávala svoju úžasnú postavu, pravidelne navštevuje fitko a dáva zabrať svojim šťavnatým krivkám. Raz však pri odchode z posilky natrafila na nie práve najštíhlejšiu spolucvičiacu, ktorá sa práve chystala do sprchy. Bohužiaľ, žena nepatrila zrovna k modelkám ako Dani, preto škodoradostnú blondínku hneď napadlo, že si nič netušiacu pani odfotí a zavesí na internet ako veľkú zábavu.

To, čo ale zajačikovi pripadalo ako vtip, spustilo u jej obdivovateľov a sledovateľov vlnu kritiky. Nie však na dámu s plnými krivkami, ale na samotnú Mathers. Ako sa hovorí – karma je zdarma, a tak playmatka neprišla len o fanúšikov, ale celý incident mal omnoho väčšiu dohru.

>> Nahá Dani Mathers v najlepšom fotosete TU!<<

O fotke sa dozvedelo aj fitko. v ktorom obe dámy cvičili, a Demi za ňu tvrdo odsúdilo. Dostala okamžitý zákaz vstupu a jej členstvo bolo zrušené.

Playboy sa od Mathers taktiež okamžite dištancoval a zakázal jej akýkoľvek spôsob prezentácie spoločnosti. Dani teda odišla s dlhým nosom. Zostáva jej už len dúfať, že ju poškodená žena nebude žalovať. Okrem pekne mastnej pokuty by jej mohlo hroziť aj niekoľko mesačné väzenie.

Bez názvu

>> Nahá Dani Mathers v najlepšom fotosete TU!<<

Zdroj: dailymail.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej & Miška
Motorky, dobré jedlo, knihy, zábava a cestovanie. Aj to sú veci ktoré spájajú túto dvojicu. Neboja sa povedať čo si skutočne myslia a priniesť zaujímavé ale aj zakázané témy. :)