Meno Filip Grznár je dobre známe všetkým fanúšikom bodybuildingu. Tento 30-ročný chlapík z Plzne sa totiž pýši označením najznámejší český kulturista. Podľa najnovších správ však môže Grznár skončiť vo väzení kvôli svojej aktivite na sociálnej sieti!Filip Grznár nedávno zaplnil stránky českých a slovenských portálov, keď sa v zápase MMA postavil proti Brazílčanovi Andrademu. Výsledok tohto boja prekvapil všetkých, pretože Grznár inkasoval tvrdé K.O. už po 45-tich sekundách. Teraz však musí český kulturista riešiť úplne iné problémy a síce tie so zákonom.

Na svojom facebookovom profile totiž uverejnil kontroverzné video, v ktorom schvaľuje vraždu Róma. Róm bol zastrelený v meste Chomutov potom, čo dodávkou narážal do zaparkovaných áut. Grznárov názor na vec bol jasný: „Dobrou věc udělal. Problém je v tom, že zk***ená česká justice ho bude posílat za katr, hrozný. A cikáni chtějí dělat nepokoje a vyhrožují jeho rodině. Jestli to udělají, tak pro ty cikány jedu do Chomutova a vyvraždím to.”

Toto schvaľovanie vraždy, rasistické prejavy a vyhrážanie sa rómskemu etniku nenechala česká polícia bez povšimnutia. Podľa portálu Extra.cz bol Filip Grznár obvinený z trestného činu. Kedy presne prebehne súd, zatilaľ známe nie je, ale podľa našich informácií hrozí známemu kulturistovi trest vo výške až troch rokov. Súhlasíte s tým, že má byť Filip Grznár za takéto vyjadrenie trestne stíhaný?

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk – TU

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram