Weeds27111_kosyaki_or_weeds_1280x1024_(www.GdeFon.ru)

Čo: Seriál (nielen) o americkej žienke domácej Nancy Botwin (Mary-Louise Parker), ktorá po smrti svojho manžela začne dealovať trávu, a ktorá si počas celého seriálu koleduje o pár po holej (a ak vydržíte dostatočne dlho, tak tento výprask aj uvidíte). Niekedy komediálny, inokedy plný surových scén, vždy šokujúci a plný prekvapivých zvratov.Prečo: Veľa trávy, veľa se*u, veľa sociopatov, sprostý humor a dokonalá „vychcanosť“ hlavnej postavy (aka keď vyrastiem, chcem byť Nancy Botwin).

tailer k 7. sérii

Californication28632_bludlivaya-kaliforniya_or_californication_1280x1024_(www.GdeFon.ru)

Čo: Bohemistický spisovateľ Hank Moody (David Duchovny), ktorý si kráti svoje voľné chvíle se*om, alkoholom a drogami. Ukážkový otec a prvotriedny hajzlík, ktorý serie na všetky spoločenské pravidlá. Nič pre slabšie povahy a moralizátorov.

Prečo: Prečo nie?!

trailer k 3. sérii

Masters of Se*MASSEX_S01_KAT_0008

Čo: Seriál dokumentujúci osobný a profesionálny život „se*uálnych výskumníkov“ Virginie Johnson (Lizzy Caplan) a Williama Mastersa (Michael Sheen) a ich snahu zmeniť pohľad na se* v 50. rokoch.

Prečo: Uznávam, popis seriálu neznie ktovieako a pravdepodobne jediné, čo vás na ňom zatiaľ zaujalo, je ten prvoplánový „se*“ v názve. Okrem skvelých hereckých výkonov sa však môžete tešiť najmä na všakovaké zaujímavé pikošky zo sveta se*u (a možno na ne aj nejakú zbalíte).

intro

RakeRake640

Čo: Rake (Greg Kinnear), právnik – gambler, ktorý pre svoje dlhy pravidelne dostáva po papuli, a ktorý tak akosi nedokáže existovať bez svojej obľúbenej prostitútky. Ako chlap a človek nestojí za nič, ako právnik však dokáže zo sračiek dostať naozaj každého (kanibalov a masových vrahov nevynímajúc).

Prečo: Pretože Rake je len ďalší seriálový zasran. A pretože takýchto zasranov máme najradšej.

trailer

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jana Ka
Ak chcete ženám, ale aj mužom vidieť do hlavy, čítajte články od tejto našej sympatickej mladej a náruživej červenovlásky. Jej silnou parketou však nie sú len vzťahy a s nimi súvisiace trampoty, ale aj životný štýl ako móda či zdravie, v ktorých zaručene poradí, ako "to" nespackať.