Na to, aby si ženy poriadne naložili, nepotrebujú ani ring, ani blato či bikiny. Bez problémov si vystačia aj s pripojením na internet a rýchlymi prstami ťukajúcimi do klávesnice. Z hádky, ktorú rozpútal kontroverzný príspevok na sociálnej sieti, pôjdete do kolien, pretože tento „fight“ medzi fiflenou a obyčajnými ženami nemá chybu!

Ak sa chcete kvalitne pobaviť, stačí si kliknúť na facebookovu skupinu s názvom Priznania žien, to už istotne viete. Čo tam nežné pohlavie predvádza tentokrát, je lepšie ako ktorýkoľvek Gorduličov stand-up. Všetko vyvolal kontroverzný príspevok, v ktorom sa fiflena naváža do práce predavačiek a robotníčiek. „Nie je vám to ľúto? Že ste tak neúspesné a úbohe, že vykonávate podradnú prácu vhodnú pre ľudí s menšou inteligenciou? Robíte za smiešnych 400 – 500 eur a z toho ešte musíte živit svoje deti…,“ zaťala „do živého“ autorka príspevku.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

hadka priznania zien

Krutá odozva na seba nenechala dlho čakať a začal sa náklad hodný krčmovej hádky v štvrtej cenovej. Pre ťažko pracujúce ženy bol totiž arogantný príspevok sťa kopnutie do osieho hniezda a servítku si pred ústa rozhodne nebrali. Jednoducho, komentáre, ku ktorým si treba otvoriť chladené pivko.

hadka facebookhadka facebookhadka facebookhadka facebookZdroj: Facebook | Foto: Facebook, Giphy, Pixabay